• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Kurkut’tan Teşekkür Mesajı

AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurkut, dün yapılan 5. Olağan Kongrenin ardından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Hüseyin Kurkut’tan Teşekkür Mesajı

Okunma: 8574

8 Kasım 2020 15:56
-A

+A

AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurkut, dün yapılan 5. Olağan Kongrenin ardından bir teşekkür mesajı yayınladı.
 


 
Kurkut yaptığı açıklamada AK Parti Sultangazi 5. Olağan Kongresinin ülkeye ve Sultangazi’ye hayırlı olmasını diledi. Kurkut, “ Yeni yönetimde şahsımı İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğine layık gören, ekibinde görev veren, değerli ilçe başkanım Süleyman Yiğitoğlu’na AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’a ve Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a teşekkür ediyorum. Rabbim gayretimize güç versin. Çabalarımızı boşa çıkarmasın” dedi.
 
İlçemizde en ufak bir olay olmadan yaşanan 5. Olağan Kongremiz hepimizi çok sevindirdi. Tabii ki bunun gerçekleşmesinde en büyük pay tüm partililerin ve delegelerimizin ve İlçe Başkanımızın en üst düzeydeki siyasi nezaketi. Şahsım adına her anlamda çok değerli bir kongre dönemi geçirdik. Eski dostlarla bir araya geldim ve çok değerli yeni dostlar edindim.
 
Sultangazi benim hayatımda her zaman önemli bir yer tuttu. Bundan sonrada AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak elimden gelen her şekilde Sultangazi’e hizmet etmeye devam edeceğim. Bu vesile ile Sultangazi halkına, teşkilatımıza ve destek olan herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku