• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Kurkut, İhtiyaç Sahibi Çocuklar İçin Kampanya Başlattı

Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, Dumlu köyündeki bütün çocukların, mont, bot ve kışlık ihtiyaçlarını gidermek için kampanya başlattı.

Hüseyin Kurkut, İhtiyaç Sahibi Çocuklar İçin Kampanya Başlattı

Okunma: 951

3 Kasım 2017 21:09
-A

+A

Hüseyin Kurkut, Dumlu Köyünde “her evde bir çocuğu giydirelim” kampanyası başlattıklarını, bu kampanya için köy muhtarından ihtiyaç sahibi çocukların tespitinde yardım istediklerini belirten Dumlu Derneği Başkanı Hüseyin Kurkut, kadınlarımızı da unutmadık. İhtiyaç sahibi kadınlarımıza da pardösü dağıtacaklarının müjdesini verdi.
 
Kurkut, ekonomik durumu iyi olmayan kötü koşullarda yaşayan insanların çocukları için bir kampanya başlatmak istediklerini belirterek, "Günümüz ekonomik koşullarında bazı aileler, çocuklarının başta giysi olmak üzere, birçok ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekiyor" dedi.
 
Köy, muhtarlarının ihtiyaç sahibi çocukları belirleyecek bir ön çalışma yapmasını isteyen Kurkut, "Çocuklarımıza, başta giysi olmak üzere birçok yardımda bulunabiliriz. Bu çalışmalar bugüne özgü değil. Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği olarak her zaman köylülerimizin yanındayız. Onların mutluluğunu ve hüzünlerini paylaşmaya hazırız dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku