• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Kurkut, Halkın Dertleri ile Dertlenmeye Aday

Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcisi, Dumlu Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, önümüzdeki dönem “ Halka hizmet Hakka hizmettir” anlayışı ışığında meclis üyesi olarak yoluna devam etmek istiyor.

Hüseyin Kurkut, Halkın Dertleri ile Dertlenmeye Aday

Okunma: 2733

3 Şubat 2019 14:55
-A

+A

Sivil toplum kuruluşları özelde ilçemizde, genelde Türkiye’de gün geçtikçe önemi artan ve etki alanı genişleyen bir işleve sahip olmaktadır. Bu kurumlar içerisinde yer almak, üyesi olmak, yöneticiliğini yapmak küçümsenecek bir olay değildir.
 
Bugüne kadar onur ve gururla yöneticiliğini yaptığım, gerek Sultangazi’de yaşayan, gerekse Köyümüzde ve çevre köylerde yaşayan vatandaşlarımızla geliştirdiğimiz diyaloglar artarak devam edecektir. Halkımızın dertleriyle daha fala dertlenmek, sevinçlerine ortak olmak, daha fazla kitleye ulaşmak için Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliğine aday adayı oldum.
 
Derdim makam, mevki ve koltuk olmadığını beni tanıyan herkes bilir. Ben halkımın gönül neferiyim. Ben halkımın hizmetkarıyım, onlara hizmet etmek, sorunlarına çözüm bulmak benim en büyük özlemimdir. Ben bunun için bu ulvi yola çıktım. Bu yolun ne kadar meşakkatli olduğunu iyi biliyorum.
 
Ben hizmete talibim, parti büyüklerim de uygun görürse bu ulvi yolda emin adımlarla yürümeye hazırım. Sizlerle omuz omuza halkımızın hizmetkarı olmaya adayım. 31 Mart akşamı Sultangazi’de Abdurrahman Dursun’u İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Binali Yıldırım’ı görme mutluluğunu arzu ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.  

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku