• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Kurkut, Abuzer Korkmaz’ı Makamında Ziyaret Etti

Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve Dernek Başkan Vekili Ünlü sunucu Tayfun Ayaz, Abuzer Korkmaz’ı Makamında ziyaret etti.

Hüseyin Kurkut, Abuzer Korkmaz’ı Makamında Ziyaret Etti

Okunma: 2611

22 Ekim 2019 00:28
-A

+A

Geçtiğimiz hafta Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un Eğitim Danışmanı olarak göreve başlayan Abuzer Korkmaz’ı makamında ziyaret eden Dumlu Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve başkan Vekili Tayfun Ayaz, Eğitim Danışmanı Abuzer Korkmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.
 
20 Yıllık Eğitim Camiasının ardından Sultangazi’ye hizmet etmeye devam eden Abuzer Korkmaz, yeni görevinden dolayı ziyaretçileri kabul etmeye devam ediyor. Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve Dernek Başkan Vekili Ünlü sunucu Tayfun Ayaz, Eğitim Danışmanı Abuzer Korkmaz’a yeni görevinde başarılar diledi.
 
Sultangazi Belediye Başkanı Eğitim Danışmanı Abuzer Korkmaz, Ziyaretlerinden dolayı Dumlu Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut’a ve Başkan Vekili Tayfun Ayaza teşekkür etti.   

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku