• Diğer

Sultangazi

Halkın Derdiyle Dertlenen, Sevinçlerine Ortak Olan Muhtar

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan, Vatandaşları bir bir ziyaret ederek onların dertlerine ve sevinçlerine ortak oluyor.

Halkın Derdiyle Dertlenen, Sevinçlerine Ortak Olan Muhtar

Okunma: 5605

24 Eylül 2020 11:06
-A

+A

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan, Vatandaşları bir bir ziyaret ederek onların dertlerine ve sevinçlerine ortak oluyor. “ Bizler çözüm için buradayız” diyen Muhtar Ayşan, “ Vatandaşımızı dinlemek ve sorunlarına çözüm bulmak için gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle onların sevinçlerine ve üzüntülerine ortak oluyoruz” dedi.

Daha önce Muhtarlık makamında vatandaşları ağırlayan Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan, pandemi sürecinden dolayı vatandaşın ayağına kendisi gidiyor. Ziyaretlerinin vatandaşları dinlemek için yapıldığını söyleyen Muhtar Ayşan, “ Biz her zaman ve her fırsatta vatandaşımızın yanındayız. Haftanın belirli günleri mahallemizin cadde ve sokaklarını dolaşarak vatandaşımızı dinliyoruz. Kimi zamanda çat kapı evlerine misafir olup dertlerini dinleyip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Vatandaşımıza özel durumlarda bizim gelmemizi beklemeyin. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız, bizlerle bir şeyler paylaşmak isterseniz kapımız sonuna kadar sizlere açık. Sizlere bir telefon kadar yakınım. Randevuya gerek yok. Benim olmadığım zamanlarda da muhtarlığımızda görevli arkadaşlar sizlerin sorunlarına çözüm bulmaya hazır” dedi.

Vatandaşlar Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan ile görüşerek sorunlarını dile getirip çözüm bulabiliyor. Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın ziyaretinden memnuniyet duyan vatandaşlar “ Muhtarımızın ayağımıza kadar gelip bizlerle görüşmesi bizim için çok önemli. Çok memnun kalıyoruz. Sorunlarımızı kendisine iletiyoruz. Çözüm bulabildiklerini anında çözüyor. Bulamadıklarını da gerekli mercilere ulaştırıyor. Bizler Muhammet Ayşan’nı seçtiğimiz için çok mutluyuz. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dediler.   


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku