• Diğer

Sultangazi

Halkın Başkanı Halkın Yanında

Göreve geldiği günden bu yana halktan kopmayan ve halkçı bir anlayış ile İlçe Başkanlığını yöneten Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, görev süresi içerisinde yaptığı çalışmalarla halkın gönlünde taht kurdu.

Halkın Başkanı Halkın Yanında

Okunma: 2876

8 Ekim 2019 11:21
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Poyraz, her fırsata Sultangazi’de bulunan 15 Mahalle sakinleri ve esnaf ile bir araya geliyor. Esnafın ve mahalle halkının sorunlarını dinleyen Başkan Murat Poyraz’a Sultangazi halkı yoğun ilgi gösterirken halk, Poyraz’ı bağrına basıyor.  

Sultangazi’de iş yerlerini tek tek ziyaret eden Başkan Murat Poyraz, esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Başkan Poyraz’ı sürekli olarak mahallelerinde sokaklarında görmekten mutlu olduklarını söyleyen vatandaşlar özledikleri ilçe başkanını Murat Poyraz ile bulduklarını söyledi. Başkan Murat Poyraz’dan son derece memnun olduklarını belirten esnaf yapılan hizmetlerin bir dönem daha devam etmesini istediklerini belirttiler.   

Yıllardır Sultangazi’nin Gazi Mahallesi’nde ikamet eden Murat Poyraz, “kendisinin halktan geldiğini ve halktan gelen birinin halktan kopmasının söz konusu olamayacağını belirten Başkan Poyraz, kendisini makam odalarına, konferans salonlarına mahkum etmediğini söyledi. Biz halktan gelen insanlarız. Biz Gaziliyiz bu ilçenin caddelerinde sokaklarında büyüdük, okullarında okuduk. Bizim yaşam tarzımız bu” diye konuştu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku