• Diğer

Sultangazi

Halkçı Başkan” Murat Poyraz

CHP Sultangazi ilçesinin mevcut ilçe başkanı Murat Poyraz, örgütten gelen ısrarlar sonucunda yeniden ilçe başkanlığına adaylığını koymuştu.

Halkçı Başkan” Murat Poyraz

Okunma: 1562

4 Aralık 2019 11:38
-A

+A

CHP Sultangazi ilçesinin mevcut ilçe başkanı Murat Poyraz, örgütten gelen ısrarlar sonucunda yeniden ilçe başkanlığına adaylığını koymuştu. 2018-2019 yıllarındaki başkanlığı döneminde; çalışkanlığı, dürüstlüğü, yüksek performansı ve halkla iyi bir iletişim kurmasından kaynaklı büyük bir destekçi kitlesine ulaşan Poyraz, Halkçı Başkan olarak anılmaya başlandı.


 
Başkan Poyraz’ın halk desteğinin yanı sıra, mahalle birimleri, gençlerin ve emekçi kadınların da destek verdiği çok büyük ve organize bir ekibe sahip olması gözlerde kaçmıyor.Orman yangınından, cenazelere, hasta ziyaretinden, düğünlere ve pazarlara; sabahın saat 6'sında otobüslerde inceleme yapmalara kısacası hayatın her alanında görmeye alıştığımız Başkan Poyraz, halkın desteği ile delegasyon seçimlerini büyük fark atarak tamamladı.İlçemizdeki 15 mahallenin 11'i Halkçı Başkan Murat Poyraz’ın listesi olan beyaz liste galibiyeti ile sonuçlanırken 1 mahallede ortak liste, 2 mahallede kırmızı liste ve 1 mahallede ise pembe liste galip geldi.


 
Mahallelerdeki Delege sayılarına göz atacak olursak Beyaz Liste'nin almış olduğu 11 mahalle, beyaz liste destekçisi doğal delegeler ve ortak listenin en azından yarısının desteğini alacağını düşünürsek; 320 civarı delegeye ulaştığını söyleyebiliriz.


 
Mahallelerdeki her seçim sonrası sükûnet, birlik ve beraberlik çağrılarında bulunan Başkan Poyraz, halkla iç içe, sağlam adımlarla bildiği yolda yürümeye devam ediyor.
Anahtar Kelimeler : Halkçı Başkan” Murat Poyraz,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku