• Diğer

Sultangazi

Hak Yapı’dan Büyük Fırsat

Geçtiğimiz gün Gazi Mahallesi Okul Caddesi No:: 71/A Sultangazi İstanbul adresinde yeni ofisini açan Hak Yapı başlattığı yeni kampanyasıyla inşaat sektöründe yeni bir çığır açıyor.

Hak Yapı’dan Büyük Fırsat

Okunma: 3907

2 Eylül 2020 11:32
-A

+A

Geçtiğimiz gün Gazi Mahallesi Okul Caddesi No:: 71/A Sultangazi İstanbul adresinde yeni ofisini açan Hak Yapı başlattığı yeni kampanyasıyla inşaat sektöründe yeni bir çığır açıyor.


 
Hem bitmiş projelerde hem de Temelden projelerde önemli alım kolaylıkları sağlayan Hak Yapı, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın küçük birikimlerini büyük fırsatlara çeviriyor.


 
Hak Yapı, İnşaat, Emlak ve Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Halıt Kollık başlatmış oldukları yeni kampanya sayesinde vatandaşların neredeyse kira öder gibi ev sahibi olacağını vurguladı. Kollık; “Sultangazi’de çok ses getirecek olan yeni kampanyalarla halkımızın karşısına çıktık. Faizlerin yeniden yükseldiği bu günlerde, vatandaşlarımız için her keseye uygun yeni kampanyalarla ev almak isteyen halkımıza büyük kolaylıklar sağlıyoruz.


 
Ev almak isteyen müşterilerimize dairelerimizi gezdiriyoruz. İstedikleri katta, istedikleri cephede daire seçme şansı veriyoruz. Bu ve benzeri kampanyalarla birlikte önümüzdeki dönemde Hak Yapı, İnşaat, Emlak ve Otomotiv sektöründe farklı bir boyuta geçeceğimizi düşünüyorum. Bizim bütün çaba ve gayretimiz vatandaşı kirada kurtarıp ev sahibi yapmak.


 
 
Vatandaşlarımız Hak Yapı, Emlak ve Otomotiv ofisimize uğrayarak her konuda daha ayrıntılı bilgi alabilirler. Geldiklerinde daha ayrıntılı bilgi kendilerine verilecektir. İstedikleri mahallede ve yerde bizim kendilerine sunduğumuz kolaylıkları hesapladıklarında ne kadar karlı çıktıklarını göreceklerdir.


 
Hak Yapı, halkın yapısıdır, halkın yanında, halkın mutluluğu, huzuru ve güveni için vardır. Küçük birikimlerinizi, büyük fırsatlara dönüştürmek için Hak Yapı, Emlak, İnşaat ve Otomotive uğramanız yeterlidir.
 
 
Gazi Mahallesi Okul Caddesi No:: 71/A Sultangazi İstanbul
Faks: 0212 581 50 78
Tel: 0212 536 71 73
Gsm: 0532 481 08 15
Hak.yapi.inşaat1@ gmail.com

 
 
 
 

Anahtar Kelimeler : Hak Yapı’dan Büyük Fırsat ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku