cheap nfl jerseys cheap herve leger outlet herve leger outlet louboutin outlet online tiffany outlet Christian Louboutin Discount cheap louboutins shoes tiffany outlet cheap christian louboutin shoes louboutin outlet cheap nfl jerseys moncler outlet cheap authentic nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale cheap wholesale nba jerseys herve leger dresses sale
27 Kasim  2015
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adıyamanlılar Belediye Başkan Aday Adayı Çıkarıyor
18 Eylül 2013, 00:03

Adıyamanlılar Belediye Başkan Aday Adayı Çıkarıyor

Yaklaşan yerel yönetim seçimlerine atakla başlayan Adıyamanlılar, Sultangazi'de AK Partiden aday adayı açıklamaya hazırlanıyor.

Merkezi İstanbul Sultangazi'de bulunan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği, (AKYAD)'ın Adıyaman İli Kâhta ilçesinden kendi onursal başkanı İzzettin Balcı’yı AK Parti’den aday adayı göstermesinin ardından yüzünü Sultangazi’ye döndü.

Daha önce gazetemize verdikleri demeçte “ denenmişi denemeyeceğiz” sözleri yaklaşan yerel yönetim seçimlerinde aday gösterecekleri sinyalini vermişlerdi.

 Bugün ismini sır gibi sakladıkları aday adaylarını önümüzdeki günlerde AK Parti ilçe başkanlığına müracaat ederek açıklayacaklarını deklare ettiler. Gazetemize bir açıklama yaparak aday adayları hakkında ipuçları veren Adıyaman’ın ileri gelen simalarından bazıları şöyle konuştu.

Her şeyden önce bizim adayımız bir ilin, bir yörenin, bir bölgenin adayı olmayacak. Tüm renkleri bir arada görebilen, onlara gerekli özeni ve ilgiyi gösteren, halkın çıkar ve menfaatini kendi çıkar ve menfaatlerinin üstünde gören, Sultangazi’yi daha yaşanılır bir ilçe konumuna getirecek olan, sosyal adaleti şiar edinmiş, hakça paylaşımı ön gören bir adaydan söz ediyoruz.

Bizim adayımız halkla bütünleşmiş, halkın dertlerinden iyi anlayan sorunları derinleştiren değil, çözüm üreten, adayımızı en kısa zamanda basın yoluyla kamuoyuna açıklayacağız. Adayımız bu ilçede ikamet eden aynı havayı soluyan Alevi’si, Sünni’si, Kürdü, Türkü, Laz’ı, Çerkez’i her kesimin adayı olacak. İşsizin, emeklinin, dulun, yetimin, engellinin umudu olacak bir aday adayı.

Halkımıza şimdiden müjdeyi veriyoruz,  Sultangazi’de değişimin zamanı gelmiştir. Sultangazi’yi Sultangazi’nin gerçek sahipleri yönetecektir.

Paylaş

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yorumlar Son 4 Yorum Yaşam Gazetesi - Yorumlar
bir bilen 24 Eylül 2013, 17:56 İhbar Et
Kendi söylediklerine kendi de inanmayan bir grupcuk var ki gerçekten komik duruma düşüyorlar... Hemşehriciliği geçin efendiler... Şu zamana kadar yapılmış çalışmalarda, sizin alışageldiğiniz rantları size sağlamadığı veya sağlatmadıkları için göle maya çalıyorsunuz ama bu işler ya tutarsa ? mantığıyla yürümüyor. Kaç belediye başkanı var ki, bölgesinin tamamı tarafından takdir toplayıp , canla başla çalışsın, ekibini de nefes aldırtmadan çalıştırtsın? Siz galiba sabahtan akşama kadar hemşehrileriyle çene çalan kişileri görmek istiyorsunuz başınızda,öncelerden alışılageldiği gibi ? Eskidendi onlar... Yine, yeniden Cahit başkan !!!!
sultan 21 Eylül 2013, 12:28 İhbar Et
heyecanla bekliyorum ak partiden toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak hemşericilik yapmayacak birisi aday olsun şu anki belediye başkanı ilçemizi Edirne'nin bir mahallesine çevirdi umarım ak parti bunu dikkate alır eyer mevcut belediye başkanıyla seçime giderse 2002 den buyana ak partiye oy veren birisi olarak yazıyorum oy vermem çevremede ver dittirmem
mustafa tosun 18 Eylül 2013, 10:47 İhbar Et
sultangazide bizim için adıyamanlı olması bir ayrıcalığımız söz konusu değil bizim önem güstereceğimiz kişilik özelliği sultangazi için en faydali olanıdır sultangazinin sorunlarını bilen ve hizmet için kendini adayan bir kişi olmalıdır o kişiliği sultangazililer.eminim kendi adayını çok hasasiyetle önem güstererek seçecektir .omarım*

Diğer Haberler

Hikmet PEKER Hikmet PEKER
İlkesiz Siyaset

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

VİDEO GALERİ

REKLAM