cheap nfl jerseys cheap herve leger outlet herve leger outlet louboutin outlet online tiffany outlet Christian Louboutin Discount cheap louboutins shoes tiffany outlet cheap christian louboutin shoes louboutin outlet cheap nfl jerseys moncler outlet cheap authentic nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale cheap wholesale nba jerseys herve leger dresses sale
27 Kasim  2015
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Kadın Kolları da Atım dedi
23 Aralık 2011, 01:20

AK Parti Kadın Kolları da Atım dedi

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı, Gönül Sofrasında düzenlenen yemekte buluştu. Görkemli bir toplantıya ev sahipliği yapan kadın kolları Başkanı Öznur Altıntaş bu kongrede sulltangazi kazanacak, tüm desteğimiz İlçe Başkanımız Murat Atım'a dır dedi.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı, Gönül Sofrasında düzenlenen yemekte buluştu. Görkemli bir toplantıya ev sahipliği yapan kadın kolları Başkanı Öznur Altıntaş bu kongrede sulltangazi kazanacak, tüm desteğimiz İlçe Başkanımız Murat Atım’a dır dedi.  Yemeğe Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hacı Orhan, Ak Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Jale İyem , Ak Parti İlçe Başkan Yardımcıları Ahmet Çelik, Süleyman Yiğitoğlu, Mevlüt Dilek,Suzan Dağlar Civan, Ak Parti Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Öznur Altıntaş, ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Toplantının açılış konuşmasını Kadın Kolları Başkanı Öznur Altıntaş yaptı.

Öznur Altıntaş

Sevgili Dava Arkadaşlarım bilindiği üzere 7 Ocak tarihinde ilçe kongremiz olacak. Başta kongremiz tüm Sultangazililere hayırlı uğurlu olsun. Bu kongremiz ayrışmanın değil birleşmenin adı olmalı. Genel Merkezimizin ve İl Başkanlığımızın işaret ettiği gibi Murat Başkanımızla devam kararı alınmıştır. Bizlerde Kadın Kolları olarak tercihimizi Murat Başkandan yana kullanıyoruz. Teşkilatımızın birlik ve beraberliği için bu bir zorunluluktur. Seçimlerde biz kadın kollarımızın çalışmaları taktire şayandır. Nasıl ki partimizin geleceği için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştıysak ve istediğimiz hedeflere ulaştıysak bu kongrede de omuz omuza vererek daha güçlü çıkmak zorundayız. Bu başarı bizimle birlikte genel merkezimizin İl Başkanlığımızın ve ilçe başkanlığımızın başarısı olmalıdır. Ondan dolayı diyoruz ki durmak yok yola devam" dedi.

Bu konuşmanın ardından  İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Jale İyem şöyle konuştu.


Jale İyem

Sevgili arkadaşlar sizleri böyle coşkulu gördüğüm için çok mutlu oldum. Bizim kongrelerimiz düğün yerleri olmalı,bizim kongrelerimiz bayram yerleri olmalı. Çünkü dünya lideri bir başbakanımız var, onun açtığı yolda emin adımlarla yürüyüşümüz onun gücüne güç katacaktır. Genel merkezimiz ve il Başkanlığımız bu kongrede de Murat Atım Başkanımızla devam kararı almıştır. Bizim birliğimiz partimizin birliğidir unutmayalım. Ondan dolayı ne diyoruz Murat Atım'la yola devam. Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum" dedi.

Sultangazi İlçe Başkanı Murat Atım Şunları söyledi.

 

 

Av. Murat Atım AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı  

 

“Sevgili arkadaşlar kongremize sayılı günler kaldı. Gönül isterdi ki bu ilçenin kuruluşundan bu yana göstermiş olduğu başarılar göz önüne alınarak ona göre kongre sürecine girelim. Fakat görünen o ki bizim dışımızda kongreye başka arkadaşlarımız farklı listeyle giriyorlar. Bu güne kadar bu arkadaşlarımızla ilgili tek cümle sarf etmedim. Hiçbir arkadaşımın da tek kötü kelime söylemesine müsaade etmeyeceğimi iyi bilinmelidir. Bir tek arkadaşımın farkında olmadan söyleyeceği tek kötü sözcük beni çok üzeceğini belirtmek isterim. Bizim kültürümüzde görev istenmez verilir. Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımız bizlere bu görevi devam ettirmemizi istemiştir. Bizlerde bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız. Beklide 2012 yılının ilk kongresi olacağından dolayı Başbakanımızda kongreye gelebilir. Nasıl ki bundan önce Sayın Başbakanımız ilçemize geldiğinde Sultangazi’yi bayram yerine çevirdiysek, bu kongre günü Hamza Yerlikaya’yı bayram yerine çevirelim. Allah yar ve yardımcımız olsun hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi. Bu konuşmanın ardından Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay şunları söyledi.

 

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay

 

“Değerli arkadaşlarım önümüzde bir kongre süreci var. Bazı arkadaşlarımız ben daha iyisini yaparım iddiasıyla farklı liste ile kongreye gireceklerini söylüyor. Fakat bir dünya lideri Başbakanımız var, yıllardır 20 milyon nüfusu olan metropol bir kentin il Başkanı var. Genel Başkanımız ve il başkanlığımız Sultangazi ilçe Başkanımız Murat Atım’ la devam kararı almıştır. Biz Belediye olarak ilçe Başkanlığımızla bugüne kadar uyum içerisinde çalıştık. Bu ilçede güzel şeyler oluyorsa bu teşkilatımız ve Belediyemizin uyum içerisindeki başarısıdır. Bundan dolayı bu kongrede Murat Atım diyoruz” dedi.   

 
Paylaş

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yorumlar Son 4 Yorum Yaşam Gazetesi - Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış.

Diğer Haberler

Hikmet PEKER Hikmet PEKER
İlkesiz Siyaset

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

VİDEO GALERİ

REKLAM