• Diğer

Sultangazi

WONDERS CAFE'YE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Sultangazi’nin tanınmış iş ve spor adamlarından Ali Rıza Topçu ve kardeşleri Erol, Mustafa, Oğuzhan Topçu’nun ortakları olduğu WONDERS CAFE görkemli bir törenle açıldı.

WONDERS CAFE'YE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Okunma: 12247

2 Şubat 2018 14:33
-A

+A

Değişik ve huzurlu konseptiyle ve bir ilk olan Kütüphane bölümüyle Sultangazi’nin huzur veren mekânlarından biri olacak WONDERS CAFE Sultangazililerin hizmetine başladı.
Wonders Cafe açılış törenine Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz, Bayburtlular Dernek Başkanı Ercan Saymaz,
Geniş katılımla yapılan Cafenin açılışında konuklar oturmak için adeta yer kapma yarışına girdiler. Sultangazi halkına hitap eden ve huzurlu bir ortama sahip olan WONDERS CAFE değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmış ve bundan sonrada daha da iyisini yapmaya çalışacaklar. WONDERS CAFE sahiplerinden Ali Rıza, Erol, Mustafa, Oğuzhan Topçu kardeşler konukları ile tek tek ilgilendiler.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Yakup yüksel 2 Şubat 2018 20:40

Hayırlı olsun alirıza

Cevapla

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku