• Diğer

Genel

Sultangazi’li Muhtarlardan Altunay’a ziyaret.

Sultangazi Mahalle muhtarları Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ederek “sizin hizmetleriniz tartışılmaz. Sultangazi ‘ye yapmış olduğunuz ve yapmakta olduğunuz hizmetler ortada” dediler.

Sultangazi’li Muhtarlardan Altunay’a ziyaret.

Okunma: 33117

20 Mayıs 2017 00:29
-A

+A

Cahit Altunay’a destek ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Birçok STK temsilcilerinin yapmış olduğu destek ziyaretleri Muhtarlarla devam etti.19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı programından sonra mahalle muhtarları Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ederek her zaman yanınızdayız dediler.
Mahalle muhtarları adına Sultangazi Muhtarlar Dernek Başkanı ve aynı zamanda Cebeci Mahalle Muhtarı Zeki Yıldız bir konuşma yaptı. Yıldız; “Son zamanlarda Sultangazi ’de kara bulutlar var. Bizler seçilmiş kişiler olarak Sultangazi ’ye hizmet etmek için varız. Sizin hizmetleriniz tartışılmaz. Sultangazi ‘ye yapmış olduğunuz ve yapmakta olduğunuz hizmetler ortada. Muhtarlar olarak bizler sizin hizmetlerinizden memnunuz. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Muhtarlar olarak sizin yanınızdayız. Size destek olmak için buradayız. Kara bulutların dağılması için, sizin ve aileniz üzerinde yapılmaya çalışılan algı operasyonunun son bulması için buradayız. muhtarlar olarak her zaman yanınızdayız. Tüm muhtar arkadaşlarım adına sizlere yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; “öncelikle vermiş olduğunuz bu ortak mesajdan dolayı teşekkür ediyorum. Son zamanlarda kabul edemediğimiz kirli oyunlar, kirli iftiralar hoş değil. İnsanlar namusu ve şerefi için yaşar. Yalan söylemek birileri için nefes alıp vermek gibidir. Hırsızlık birileri için nasıl meslek olmuşsa, yalan söylemek ve iftira atmakta bunlar için meslek olmuş. Bunlar belden aşığı vurarak ekart edebileceklerini düşünenlerdir. Bu kişilerin kim olduğunu herkes bilmektedir. Biz işimize bakıyoruz. Benim ve ailem hakkında kimin ne iddiası varsa gitsin dava açsın. Türkiye Cumhuriyeti hukuk devletidir. Hukuksal açıdan haklarımızı kullanarak gerekli işlemleri başlattık. Yıllar öncede tatilde olduğum zaman benim tutukladığım yalanını söylemişlerdi. Halkımız bunların yalanlarına inanmıyor. Her gittiğim yerde vatandaş şunu söylüyor, Başkanım adam olan iftira atmaz yalan, söylemez siz siz olun bunlara cevap vermeyin diyor. Ben Sultangazi’nin çok değerli vatandaşlarımıza sizlerin huzurunda bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Siz değerli muhtarlarıma bu ziyaretinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku