• Diğer

Sultangazi

Şirin Ünal, Tüm Canbeyler Derneğini Ziyaret Etti

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay adına Mustafa Yiğit, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş’u dernek merkezinde ziyaret etti.

Şirin Ünal, Tüm Canbeyler Derneğini Ziyaret Etti

Okunma: 996

19 Mart 2018 00:25
-A

+A

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş ve bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal, Tüm Canbeyler Derneği ile sürekli iş birliği halinde olduklarını belirterek, bu yakın işbirliğinin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini kaydetti. 
Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş’ta karşılaşılan sorunların çözümü ve daha sonraki işlemler konusunda da kendilerinin en büyük yardımcısı olduğunu dile getirerek Ünal’a teşekkür etti.
 
 

Mehmet Kavak, Dağlar Civan’ın Selamlarını Getirdim  


Sunumunu Ünlü Sanatçı İbrahim Harikases’in üstlendiği programda Tüm Canbeyler Dernek Başkan Yardımcısı, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, açılış konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başka bir program nedeniyle ilçe başkanı Suzan Dağlar Civan’ın aralarında bulunmadığını ifade eden Kavak, Dağlar Civanın selamlarını iletti.


 
Abdulbaki Durmuş, Bugün Çifte Bayram
 
Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla, Saygı değer Milletvekilim, Saygıdeğer ilçe başkan yardımcım, Saygıdeğer Sultangazi Belediye Başkanımız Cahit Altunay adına aramızda bulunan Mustafa Yiğit, saygıdeğer sanatçılarımız, Saygıdeğer Basın Mensupları, Saygıdeğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve sevgili üyelerimiz. Allahın en güzel selamıyla sizleri selamlıyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum. Hoş geldiniz şeref verdiniz. AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Sayın Şirin Ünal, bey dördüncü kezdir bizleri ziyaret ediyor. Allah kendisinden razı olsun. Daha önce derneğimizi üç kez TBMM davet etmişti. En son 2017 yılı Kasım ayında Ankara’ya gitmiştik. Gerçekten mütevazi kişiliğiyle dört dörtlük bir vekilimiz. Ben çok takdir ediyorum vekilimizi. Misafirperverliğinden dolayı şahsım ve yönetimim adına kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Aslında bugün çok önemli bir gün. 18 Mart 103 senemiz Çanakkale şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum. Mekanları cennet olsun diyorum. Az önce sayın vekilim izah etti Afrin düştü. Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun inşallah. Bugün çifte bayram. Fazla uzatmak istemiyorum şahsım ve yönetimim adına katılımınızdan dolayı sizlere saygı ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.


 
 
Adıyamanlıların Başkanımızın Nezdinde Ayrı Bir Yeri Var

 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı temsilen Tüm Canbeyler derneğindeki etkinliğe katılan Mustafa Yiğit Şöyle konuştu.“Sayın Vekilim, Çok değerli dernek başkanım, değerli ilçe başkan yardımcımız ve siz değerli Adıyamanlı gönül dostlarımız. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Sultangazi Belediye Başkanımız Sayın Cahit Altunay’ın sizlere selamı var. İnşallah önümüzdeki günlerde en kısa zamanda sizleri ziyaret edecekler. Sultangazi’de hizmet devam ediyor. Belediye Başkanımız ve ekibiyle birlikte çalışmalarımız tüm hızıyla ilerlemekte. Adıyamanlıları başkanımız çok önemsiyor. Adıyamanlıların belediye başkanımızın nezdinde ayrı bir yeri var. Her seferinde Adıyamanlıların Harfhane gecelerine sıra gecelerine programlarında yanlarında olmalarına özen gösteriyor. Bugün Tük tarihi açısından önemli bir günü yaşıyoruz. 18 Mart Çanakkale zaferi ile ilgili. Vekilimiz Afrin ile ilgili bilgi verdi. Gerçekten İslam alemi adına mübarek üç ayların başlangıcı olan, yarın itibariyle aldığımız bu haber gerçekten mazlumların da sesi olduk. Filistinde, Arakan da dünyanın neresinde bir Müslüman varsa onun sesi olduk. Türkiye Cumhuriyeti İslamiyet’in son kalesi. Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan da dünyada ki Müslümanların sesi oluyor. Her daim her platformda yanınızda olmaya özen gösterdik, göstermeye devam edeceğiz” dedi.


 
Şirin Ünal Tüm Canbeyleri Ankara’ya Davet Etti
 
Kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür eden AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal, “Sultangazi’ye geldiğim günden beri Tüm Canbeyler bizlerin yanında bizlerin en temel destekçileri olmayı sürdürdüler. Bende Tüm Canbeyler Dernek Başkanını, Yönetimini ve üyelerini Ankara’ya davet ediyorum” dedi.


 
 
Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, tarafından hazırlanan plaket AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal’a taktim edildi. Hatıra Fotoğraflarının çekilmesinin ardından etkinlik sonlandırıldı.  

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku