• Diğer

Sultangazi

Poyraz’dan Ezber Bozan Ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve Gençlik Kolları Üyeleri Sultangazili seçmene teşekkür etmek amacıyla Sultançiftliği ve Cebeci esnafını ziyaret etti. İlçe Başkanı Poyraz, “Seçimden seçime değil sürekli halkın arasında yer alacaklarını, halktan kesinlikle kopmayacaklarını” söyledi.

Poyraz’dan Ezber Bozan Ziyaretler

Okunma: 2497

20 Temmuz 2019 08:08
-A

+A

CHP 31 Mart ve 23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerinde İstanbul ve Sultangazi’de oylarını rekor seviyede arttırmayı başardı. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’da vatandaşa teşekkür etmek amacıyla esnafları ziyaret etti. Kıraathane ve esnaftan alışveriş yapan vatandaşlarla tek tek tokalaşan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Poyraz, Halkımız bu seçimde tercihini CHP’den yana kulandı. Oylarımız yüzde yüz arttı”  bundan dolayı halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.  


 
İlçe Başkanı Murat Poyraz, seçimden seçime değil. Hiçbir zaman halktan kopmayacaklarını ve sürekli Sultangazi’de Sultangazililerle iç içe olacaklarını belirtti. Halk ise CHP Sultangazi İlçe Başkanı’nı kendi aralarında görmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirerek, bunun devam etmesinin kendilerini mutlu edeceklerini söyledi.    


 
Poyraz, yaptığı açıklamada “ Halkımız alışıla gelmiş bir şekilde ‘bunlar nasıl olsa bizi unutacaklar’ diye düşünüyor. Biz CHP olarak halkın partisi olduğumuzu seçimden sonrada gösteriyoruz. Sultangazi’de büyük bir ilgi gördük. Halkın içinde olmaktan mutluyuz. Halkımız da ziyaretten dolayı son derece memnun” dedi.


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku