• Diğer

Sultangazi

Özel Toplum Tıp Merkezi Sünnet Sezonunu Açtı

Merkezi Sultangazi Gazi Mahallesinde bulunan özel Toplum Tıp Merkezi 21 yaşındaki hastasını sünnet ederek sünnet sezonunu açtığını duyurdu.

Özel Toplum Tıp Merkezi Sünnet Sezonunu Açtı

Okunma: 5289

29 Mayıs 2020 18:24
-A

+A

Merkezi Sultangazi Gazi Mahallesinde bulunan özel Toplum Tıp Merkezi 21 yaşındaki hastasını sünnet ederek sünnet sezonunu açtığını duyurdu.


Her yıl olduğu gibi bu yılda Özel Toplum Tıp Merkezinde yapılacak organizasyonlarda sünnetler şölen havasında gerçekleştirilecek.
Dünyayı kasıp kavuran, yüz binlerce insanın hayatına mal olan koronavirüsü salgınının sona ermesiyle birlikte aileleri şimdiden sünnet telaşı sardı. Çocuklar ve aileleri için son derece önemli olan sünnet sezonu öncesi Özel Toplum Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Harun Kaya, sosyal medya Facebook hesabında “ Bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda tüm hazırlıklar tamamlandı. 21 yaşındaki hastamızı sünnet ederek sünnet sezonunu açmış bulunuyoruz” diyerek paylaşımda bulundu.Özel Toplum Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Harun Kaya, son iki yılda yaptıkları sünnet organizasyonlarına bu yıl da devam edeceklerini söyledi. Sünnetin uzman hekimler tarafından yapılmasının şart olduğuna değinen Dr. Harun Kaya, Tıp Merkezi olarak her türlü tedbiri aldıklarını ve bu yaz da çocukların ve ailelerin bu mutlu günlerine ortak olacaklarını belirtti.Kaya, “ Sünnet işlemi bildiğiniz gibi mutlaka hastanelerde steril ortamlarda uzman hekimler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Unutulmamalıdır ki yapılacak yanlış bir uyguluma çocuğun gelecek dönemdeki hayatını olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden Toplum Tıp Merkezinde sünnet işlemlerini genel ameliyathane koşullarında genel anestezi uygulanarak uzman hekimler tarafından sünnet olmasını sağlayacağız” dedi.


İşte Harun Kaya’nın paylaşımı” 21 YAŞINDAKİ HASTAMIZI SÜNNET ETTİREREK SÜNNET SEZONUNU AÇTIK, 0 532 255 56 23  nodan BİLGİ ALABİLİRİNİZ, HASTAMIZA GEÇMİŞ OLSUN"


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku