• Diğer

Sultangazi

Kaymakam Uğur Kalkar, Recep Güven’i Ziyaret Etti

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Hasgüvenler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Güven’i makamında ziyaret etti.

 Kaymakam Uğur Kalkar, Recep Güven’i Ziyaret Etti

Okunma: 2008

11 Ekim 2019 14:50
-A

+A

Merkezi 1. Cebeci Mahallesi Cebeci Caddesinde bulunan Hasgüvenler İnşaat’a gerçekleşen nezaket ziyaretinde Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, İşadamı Recep Güven’i çalışmalarından dolayı tebrik etti.


 
Göreve geldiği günden beri Sultangazi halkının sevgisini kazanan toplumun her kesiminden kurduğu olumlu iletişim ile dikkat çeken Kalkar, bu günde Sultangazililerin çok sevdiği İşadamı Recep Güven’i makamında ziyaret etti. Yaptığı yatırım ve sağladığı istihdam ile dikkatleri çeken Recep Güven, ilçeye katkı sunmaya devam ediyor.


 
Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan işadamı Güven, “Biz Sultangazi’nin daha yaşanılır bir ilçe olması için hep birlikte çalışmalıyız. Kimseyi ötekileştirmeden 550 Bin kardeşler topluluğu olarak bu ilçeye katkı sunmalıyız” dedi.


 
Kaymakam Kalkar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İş adamı Güven, “ Sultangazi’nin sorunu hepimizin sorunudur. Bunun için herkes elini taşın altına koyması gerekir. Halkın sorunları ile ilgilenen ve çözüm bulmaya çalışan gerek kaymakam bey gerekse iş adamlarının diyalogu çok önemli. Ben ziyaretlerinden dolayı sayın kaymakamımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku