• Diğer

Sultangazi

Kamuoyunun dikkatine;

Sosyal medya Facebook hesabında açıklamada bulunan CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı bugün uğradıkları saldırıyı kınayan bir açıklama yaptı.

Kamuoyunun dikkatine;

Okunma: 4557

13 Temmuz 2020 21:14
-A

+A

Sosyal medya Facebook hesabında açıklamada bulunan CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı bugün uğradıkları saldırıyı kınayan bir açıklama yaptı.
 
 
Açıklamayı olduğu gibi yayınlıyoruz.
 
 

“Bugün (13.07.2020 tarihinde) Eski Habipler Mahallesinde esnaf ziyareti ve alan çalışması yapan İlçe Başkanımız Sayın Murat Poyraz ve beraberindeki İlçe Yöneticilerimize, Gençlik Kolu Başkanımıza, Kadın Kolu Başkanımıza, Meclis Üyelerimize ve Mahalle biriminde görevli arkadaşlarımıza; AKP irtibat bürosundan kimliği belirsiz kişilerce fiziki ve ağıza alınmayacak tarzda hakaretler, militanca ve partizanca söylemlerle saldırıda bulunulmuştur. Partimizin misyon ve vizyonuna uygun ahlâkî değerlerimiz ölçüsünde gereken cevabı verip çalışmamızı planladığımız gibi yapıp sonlandırdık. Yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Aydınlık günler için mücadelemiz devam edecektir”.
 
Baskılar bizi yıldıramaz.
CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı


Anahtar Kelimeler : Kamuoyunun dikkatine;,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Turgut Güler 13 Temmuz 2020 23:39

Sayın başkanım geçmiş olsun bahsettiğiniz lokal Eyüp belediyesine bağlıdır ama maalesef içerideki ve dışarıda oturan vatandaşlar sultangazi ilçesine bağlıdır. Yani kendi ilçemizin insanlarının hakaretin uğramışsınız

Cevapla

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku