• Diğer

Sultangazi

İlyas Şahin, “Esentepe’yi Emin Ellere Teslim Edin”

Sultangazi’nin nüfus bakımından en büyük mahallelerinden biri olan, Esentepe Mahallesi’nin genç muhtar adayı Gıda sektörünün önemli ismi İlyas Şahin, “ Esentepeli olarak mahallesine hizmet etmek için ekibimle birlikte yola çıktım” dedi.

İlyas Şahin, “Esentepe’yi Emin Ellere Teslim Edin”

Okunma: 1888

4 Aralık 2018 21:53
-A

+A

Esentepe Mahallesi Muhtar adayı İlyas Şahin, 24 saat kapısı ve telefonu açık bir muhtar olmak için bu göreve talip olduklarını ifade etti. Her zaman mahallelinin yanında olacaklarını dile getiren Esentepe mahalle muhtar adayı İlyas Şahin, “ Mahallemizin gün yüzüne çıkmayan sorunlarının çözümü ve gelişiminin daha da hızlanması için muhtarlık yolunda mahalle sakinlerimizden destek bekliyorum. Yapacağımız çok önemli projelerimiz var. Halkımızın her türlü isteğine cevap verecek önemli atılımlar yapacağız. Birinci elden sorunları takip ederek, çözümü için takipçi olacağız” şeklinde konuştu.
 
İlyas Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü. “ Dersimize çok iyi çalıştık, halkımızla çok güzel diyaloglar kurduk, beş yıl boyunca mahallemizin durumunu gözlemledik. Halkımızın beklentilerini ve çözüm önerilerini masaya yatırdık. Halkımızın dertleriyle dertlendik, sevinçlerine ortak olduk. Ondan dolayı şimdi değişim zamanı diyor, Esentepe Mahallesini emin ellere teslim edebilirsiniz” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku