• Diğer

Sultangazi

Gazi Mahallesi Muhtarı Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, sahipsiz hayvanlara sahip çıkıyor. Gazi Mahallesinde sahipsiz bir şekilde sokaklarda dolaşan, uyuz, yaralı ve yardıma muhtaç hayvanlara aşı, barınak ve yiyecek yardımı yapılıyor.

Gazi Mahallesi Muhtarı Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

Okunma: 2488

9 Aralık 2019 22:22
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, sahipsiz hayvanlara sahip çıkıyor. Gazi Mahallesinde sahipsiz bir şekilde sokaklarda dolaşan, uyuz, yaralı ve yardıma muhtaç hayvanlara aşı, barınak ve yiyecek yardımı yapılıyor. Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan’ın önderliğinde gönüllüler tarafından her gün bakımları yapılan hayvanlara, barınak ve yiyecek yardımında bulunan Ümit Doğan Sultangazi’de ilkleri imza atmaya devam ediyor.Gazi Mahallesi Muhtarı Tarafından yaptırılan barınaklarda hayvanlara her gün yem veriliyor. Hayvanların beslenme gereksinimleri çevre lokantalarda toplanan yemek artıklarından sağlanıyor.

 


Sokaklarda başıboş dolaşan hayvanlar soğuktan etkilenmesin diye Muhtar Ümit Doğan Tarafından yaptırılan barınaklara getirilen hayvanlara çeşitli tedaviler uygulanıyor. Hasta ve uyuz hayvanlar veteriner tarafından verilen ilaçların uygulanmasıyla tedavileri sağlanıyor.
 
Gazetemize açıklamada bulunan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, “ Önümüzdeki günlerde barınak sayısını artırarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kış mevsiminin başlamasıyla havalar oldukça soğudu. Sokak hayvanlarının soğuktan ölmemesi için gerekli çalışmaları yapacağız. Halkımızdan bu konuda destek bekliyoruz. Yiyecek ve barınak konusunda yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın muhtarlığımıza müracaatlarını bekliyoruz” dedi.    

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku