• Diğer

Sultangazi

Gazi Halkı Ümit Doğan’ı Çok Seviyor

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Mahallesini karış karış gezerek halkının sıkıntıları ve sevinçlerini paylaşıyor.

Gazi Halkı Ümit Doğan’ı Çok Seviyor

Okunma: 4134

6 Haziran 2020 12:58
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Mahallesini karış karış gezerek halkının sıkıntıları ve sevinçlerini paylaşıyor.


Genç, dinamik ve yakışıklı Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Gazi Mahallesini karış karış gezmeye devam ediyor. Gazi Mahallesinin tüm cadde ve sokaklarına azalarıyla birlikte adeta çıkarma yapan muhtar Doğan, bu mahallenin her sokağında, her parkında, her caddesinde güzel anılarımız var. Bu güzel anılardan dolayı hep sevmişimdir Gazi Mahallesini. Bu mahallenin güzel olmasında emeği geçen herkese sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Genç, dinamik muhtar Ümit Doğan, “Yerinde teşhis, yerinde çözüm” sloganıyla yürüttüğü çalışmalarını hafta sonunda da sürdürdü.Muhtar Ümit Doğan Halkıyla Birlikte
 
Gazi Mahallesinin dört bir yanında incelemelerde bulunan Muhtar Ümit Doğan, vatandaşlarla bir araya geldi. Temaslarda bulunduğu mahalle halkı ile önce sorunları tespit eden, ardından beklenti ve talepleri dinleyen Muhtar Doğan, hizmet plan ve programını ise, yerinde teşhis anlayışıyla hazırlıyor. Sorunların çözümü için uyguladıkları bu yöntemin vatandaşların da beğenisini topladığını dile getiren Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, “Vatandaş istiyor, biz yapıyoruz. Sorunları yerinde görüyor, tespitini yapıyor, yol haritasını hazırlıyor ve çözüm yoluna bakıyoruz. Şu ana kadar bu anlayışla hizmet ettik, bundan sonra da aynı yöntemi devamı ettireceğiz” diye konuştu.


 
Gazi Halkı Ümit Doğan’ı Çok Seviyor
 
Öte yandan Gazi Halkı ise, Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan’ın sürekli sahalarda olduğunu ve her gün birden fazla Cadde ve sokakta inceleme yaptığını ifade ederek, “ Muhtarımız aramızda ve sürekli sahalarda çalışıyor bu durum bizleri çok memnun ediyor. Nereye baksak Muhtar Doğan’ı görüyoruz, nereye dönsek Muhtarımızın hizmetlerine rastlıyoruz. Emeklerinden, samimiyetinden ve özverili çalışmalarından dolayı Gazi Mahallesi Muhtarımız Ümit Doğan, başta olmak üzere ekibine ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku