• Diğer

Sultangazi

Fikr-i Asım Meleği Öksüz ve Yetim Çocuklar Unutulmadı

Fikr-i Asım Genel merkez Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta, Ramazan Bayramında 80 tane yetim ve öksüz çocuğu giydirdi. Çocukları evlerinde ziyaret edip hediyeler verdi.

Fikr-i Asım Meleği Öksüz ve Yetim Çocuklar Unutulmadı

Okunma: 5017

1 Haziran 2020 19:43
-A

+A

Fikr-i Asım Genel merkez Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta, Ramazan Bayramında 80 tane yetim ve öksüz çocuğu giydirdi. Çocukları evlerinde ziyaret edip hediyeler verdi.Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı iyilik meleği, Nurhayat Balta, Ramazan Bayramında örnek bir davranışa imza attı. İlçedeki yetim ve öksüz çocuklar için hediyeler hazırlatan Başkan Balta, çocukları evlerinde ziyaret ederek miniklerin hediyelerini verdi. Balta, birçok adreste verdiği hediyelerle yetim ve öksüz çocukların bayram öncesinde yüzlerini güldürdü. Hediyelerini alan çocuklar mutluluklarını tebessümleriyle gösterdi.

 

"Öksüz ve yetimlerimizi unutmadık"
 
Korona virüs salgını nedeniyle zor dönemlerden geçildiğini belirten Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı iyilik meleği, Nurhayat Balta, "Bayram öncesi ilçemizde bulunan öksüz ve yetimlerimizin ailelerine ulaşıp bayramlarını kutladık. Hem de bayram öncesi giysi yardımında bulunduk, çocuklarımıza hediyeler aldık. Bu şekilde öksüz ve yetimlerimiz unutmadığımızı, onları hep hatırladığımızı göstermek istedik" şeklinde konuştu.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Seray Sevilay 1 Haziran 2020 23:05

Rabbimin duası sizinle olsun inşallah 🤲

Cevapla

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku