• Diğer

Sultangazi

CHP’den Gazioğlu’na Teşekkür Ziyaretti

31 Mart yerel yönetim seçimlerinde ve 23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinden sonra CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindeki heyet teşekkür ziyaretinde bulunuyor.

CHP’den Gazioğlu’na Teşekkür Ziyaretti

Okunma: 1589

2 Ağustos 2019 00:16
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Akçay ve CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yarcan Tan, Gazioğlu Yönetim Kurulu Başkanları Yaşar Durmuş ve Selçuk Gazioğlu’na seçimlerde verdikleri destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, 31 Mart yerel yönetim seçimlerinde ve 23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Durmuş ve Gazioğlu’na teşekkür ederek, yerel yönetim seçimlerinin motor gücü olarak Cumhuriyet Halk Partisi meydanlarda oldu. Farklı kesimlerden, farklı gruplardan bileşen ve demokrasiye inanan birçok vatandaşımız da meydanlarda bizimle beraber oldu. Elbette ki bu oylar sadece CHP’nin oyu değil, ama oluşan yapı Cumhuriyet Halk Partisi etrafında şekillendi” ifadelerini kulandı. 


 
31 Mart yerel yönetim seçimlerinde ve 23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinden sonra CHP’nin üzerinde oyunlar oynandığını iddia eden Poyraz, “ Biz demokrasi ve özgürlüğe inananlar bu oyunları bozarak halkımızın desteğini alarak iktidar yolunda emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz” dedi.


 
Seçim bitti diye yan gelip yatmak yok. Tüm örgütlerimiz bundan sonra sahalarda olacaklar. Bizler seçimin ertesi gününden beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart seçimlerinden önce hangi noktalara gittiysek, kimlerle temas kurduysak, şimdi de gidip teşekkür edeceğiz” şeklinde konuştu.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku