• Diğer

Sultangazi

Cahit Altunay’dan Teşekkür Kahvaltısı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, 24 Haziran seçim sürecinde gösterilen üstün gayretler nedeniyle Sultangazi 50. Yıl Mahallesi D Caddesi esnaflarıyla kahvaltıda buluştu.

Cahit Altunay’dan Teşekkür Kahvaltısı

Okunma: 885

18 Temmuz 2018 11:23
-A

+A

Kahvaltı programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci ve  Erdal Uçar, AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkerim Şengül, Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyeleri İmdat Kamacı, Yunus Akkuzu ve çok sayıda esnaf katıldı.


 
Programda ilk olarak konuşma yapan Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyesi Yunus Akkuzu, 24 Haziran seçimleri sonrası onur duyduğunu belirterek “ Allah hepinizden razı olsun. Bize bu ortamı sağlayan çok değerli Belediye Başkanı Cahit Altunay, beyefendiye huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. 50. Yıl ailesi olarak bugün hep beraberiz. 24 Haziran gibi çok önemli bir seçim sürecini geride bıraktık. Burada tabi sizlerin de hiç yadsınamaz, çok büyük emekleriniz var” dedi.
 
AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkerim Şengül, “ 600 Bin nüfusumuz ile çok büyük bir ilçeyiz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %62 oy oranında bir destek verdik. Güçlü bir hükümet, güçlü bir meclis ve akabinde güçlü bir ülke olacağız. Sultangazi ailesi olarak üzerimize düşeni yaptık” dedi.


 
AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi İmdat Kamacı birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sözlerine çok önemli bir eşiği atlattıklarını belirterek devam eden Kamacı “ Bu ülkeye zarar vermek isteyen hem içeri hem de dışarıdaki düşmanlarımızın tümü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak için birleşmişti. Eğer ikinci tura kalmış olsaydı, çok büyük karışıklıklar çıkacaktı. Ama bu büyük millet, bu ailemizin öncülüğünde bu oyunu bozdu” dedi.
 
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul ilçeleri arasında hem milletvekilliği hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sizlerin de büyük gayretleriyle ilçemiz iyi bir oy oranıyla yerini aldı. Bu sonucun alınmasında İlçe Yönetimimiz,  kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız, teşkilatımızın ve meclis üyelerimizin çok büyük emekleri var”  dedi. Konuşmasına siyasetin zor bir iş olduğunu belirterek devam eden Başkan Altunay, siyaseti “evinizi, barkınızı, çoluğunuzu, çocuğunuzu bırakıp, sürekli koşacaksınız” ifadeleriyle niteledi. Son 9 yıl içerisinde yapılan seçimlerde hep koşturduklarını ve muzafferiyete ulaştıklarını vurgulayan Altunay, bundan sonra ki süreçte de her zaman zafere ulaşacaklarını belirtti. Türkiye’nin şahlanma döneminde olduğunu belirten Başkan Altunay, Sultangazi’nin artık olaylarla anılan bir ilçe değil, üniversitelerle, hastaneleriyle anılan bir ilçe olacağının altını çizdi. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku