• Diğer

Sultangazi

Beşyıldız Çiçekçilik Anneler Gününe Hazır

Sokağa çıkma yasağı kısıtlanmasında çiçek servisi yapılacak. Beşyıldız çiçekçilik dün olduğu gibi bugün de sevenleri bir araya getiriyor.

Beşyıldız Çiçekçilik Anneler Gününe Hazır

Okunma: 759

8 Mayıs 2020 23:27
-A

+A

Sokağa çıkma yasağı kısıtlanmasında çiçek servisi yapılacak. Beşyıldız çiçekçilik dün olduğu gibi bugün de sevenleri bir araya getiriyor.


 
İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlanması boyunca anneler günü nedeniyle çiçek dağıtımını kısıtlamadan muaf tutulmasıyla harekete geçen Beşyıldız çiçekçilik hazırlıklarını tamamladı.


 
İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge ile bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması boyunca Anneler Günü nedeniyle çiçek dağıtımını kısıtlamadan muaf tutması hem çiçekçileri hem de annesine sürpriz yapmak isteyenleri sevindirdi. Çiçekçilik sektöründe tüm yılın emeğini belirli günlerde aldıklarını kaydeden Beşyıldız Çiçekçilik Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yıldız, bu günlerin başında da Anneler Günü’nün geldiğini ifade etti.


 
En fazla çiçek talebinin Anneler Gününde geldiğini anlatan İlhami Yıldız, “ Covid 19’un başladığı günden bu yana, çiçekçilik sektörü sıkıntı içerisinde. Bu süre boyunca düğün salonlarına çiçek götüremedik. İş yerleri de kapalı. Devletimizin destek sunması bizim için önemli. 10 Mayıs olan Anneler Gününü sokağa çıkma kısıtlanmasından dolayı bizleri bayağı tedirgin etmişti. Bugün öğrendik ki Pazar günü çiçekçiler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulmuş. Hafta sonu çiçek dağıtım izini verildi. Buda bizim için bir can suyu oldu dedi.


 
Yıldız “ Annelere verilen en güzel hediye her zaman çiçek olmuştur. Çiçek en saf duyguların temsilcisi olduğundan akla ilk çiçek geliyor. Hal böyle olunca da anneler gününde yoğunluk yaşıyoruz. Halkımızın annelerine hediye edecekleri çiçeklere rahatça ulaşabilmeleri için tüm çiçek hazırlıklarımızı tamamladık. İşyerlerimizde çiçekler annelerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Sadece anneler günü ve özel günler değil her zaman Sultangazililerin hizmetindeyiz. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız” dedi.  
 

 Bu telefonlar 0535 546 34 64 – 0212 475 60 25 sizleri sevdiklerinizle buluşturacak. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku