• Diğer

Sultangazi

Antepli Kebapçı Zeydan Usta Pazartesi Hizmet Vermeye Başlıyor

Antepli Kebapçısı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) normalleşme süreci kapsamında Pazartesi günü hizmete açılacak.

Antepli Kebapçı Zeydan Usta Pazartesi Hizmet Vermeye Başlıyor

Okunma: 1774

31 Mayıs 2020 15:01
-A

+A

Antepli Kebapçısı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) normalleşme süreci kapsamında Pazartesi günü hizmete açılacak.
 
Antepli Kebapçısı Zeydan Usta’nın yeri lezzet ve kaliteli hizmeti farklı bir konsept ile müşterilerine sunmayı hedefliyor. Merkezi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Antepli Kebapçı Zeydan Usta, ilk konuklarını Pazartesi günü ağırlayarak normaleşme sürecine giriş yapacak.  

 

 
Kebap çeşitlerinde bir numara olan, et ürünlerinde çeşitli konseptlerden tamamen farklı bir konsepte normalleşme sürecine adım atan ve kaliteli hizmet vermeye devam edecek olan Antepli Kebapçı Zeydan Usta’nın ilk müşterileri sizler olabilirsiniz.Pazartesi günü hizmet vermeye devam edecek olan Antepli Kebap Salonu, işletmecisi Zeydan Usta ( Zeydan Aydın) onlarca personeliyle lezzetli kebap çeşitlerini Sultangazililere tattırmak ve hizmet vermek için nezih bir ortam, kaliteli hizmet ve lezzeti bir arada sunmayı kendileri için ilke edindiklerini söyledi. Müşterilerine sunacakları kebapların hamurundan yağına kadar her malzemesinin kaliteli ve lezzetin diyarlarından mutfaklarına taşındığını belirten işletme sahibi Zeydan Usta (Zeydan Aydın), “Malzemelerimizi ve ustalarımızı lezzetin merkezinden salonumuza getirerek kaliteyi sunmak istedik. Müşterilerimiz ürünlerimizi tadınca bu lezzeti ve kaliteyi bizzat gözlemleme imkanı bulacaklardır.


 
Koronavirüs sonrası normalleşme sürecinde hijyene ve sosyal mesafe kuralına uyarak müşterilerimizi ağırlayacağız. Müşterilerimiz sevdikleriyle birlikte gönül rahatlılığıyla işletmemizi ziyaret edebilir damak zevkinin adresinde gönüllerince kebap yiyebilirler” dedi.  

    

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku