• Diğer

Genel

Altunay’dan Erken Seçim Öncesi İlk Açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'deki kritik zirvenin ardından erken seçim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Ülkemizin karşı karşıya olduğu fotoğraftan hareketle bu teklife olumlu yaklaşma konusunda görüş birliğine vardık. Bahçeli ile istişareler neticesinde seçimlerin 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılmasına karar verdik" dedi.

Altunay’dan Erken Seçim Öncesi İlk Açıklama

Okunma: 32052

19 Nisan 2018 12:12
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, erken seçim kararının ardından ilk açıklamayı Haber Sitemiz yasamgazetesi.net haber sitemize yaptı.
 
Altunay; “Milletimiz ve Ülkemiz için hayırlı olsun. 24 Haziran seçim günü açıklanmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın, Bahçeli ile yaptığı bu görüşmeden sonra bu tarih verildi. Tabi ki beklenen biraz daha geç olabilir yönündeydi ama böyle erkene alınıp iki ay içerisinde seçim olacak olmasını bu konjonktür bunu gerektiriyordu. Çok sağlıklı ve doğru bir karar verildi. Başkanlık sistemi bir yıl evvel milletçe onaylanmıştı.
Daha fazla üzerinden zaman geçmeden sistemin hayata geçmesi gerekiyordu. Konjonktür de bunu gerektiriyordu. Cumhurbaşkanımız verdiği bu güzel kararla İnşallah yollara düşeceğiz. Vatandaşımızın teveccühüne bir kere daha mazhar olmak için hep beraber çalışacağız.  İnanıyorum ki daha ulvi gayretle, daha büyük hedeflere bu millet ulaşacak.

Çünkü biz yanlış yapmıyoruz. Dünya da bir denge unsuruyuz. Her zaman hakkın yanında, mazlumun yanında yer almış bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla partimizin bu yöndeki çalışmaları, hükümetimizin bu yöndeki katkıları dünyaca bilinen bir durumdur. Biz bunu geleceğe daha da iyileştirerek, daha büyük hedeflere koşarak taşıyacağız. Vatandaşlarımızın yaklaşan Ramazan ayını, akabinde kutlayacağımız Ramazan Bayramını ve seçim Bayramı hayırlı olsun diliyorum” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku