• Diğer

Sultangazi

Ahmet Demiray’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray, 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmet Demiray’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Okunma: 2494

23 Kasım 2019 17:52
-A

+A

Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray, 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Demiray mesajında; “ Geleceğimize şekil veren, mutlu ve güzel bir geleceğin mimarı olan eğitim camiamızın değerli mensuplarının bu kutlu gününü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.
 
Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün cumhuriyeti ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı öğretmenlere emanet ettiğini ifade eden Demiray, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yer verdi.

"Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerinin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerdir. Geleceğimize yön verecek olan gençlerimizin yaşamlarının en önemli kısmı, hiç kuşkusuz eğitim ve öğretim hayatlarıdır. Bu nedenledir ki; değerli öğretmenlerimiz işte tam bu noktada gençliğimizin, geleceğimizin, Ülkemizin umutlarının ve ideallerinin tam ortasında yer almaktadırlar. Başımızın tacı olan öğretmenlerimiz, vatanın her karış toprağında hiçbir koşul ve zorluk tanımaksızın ifa ettikleri kutsal görevleriyle, kıymetlerini her zaman en müstesna yerde korumaktadırlar. Bugün Cumhuriyetimizin ve Türkiye’mizin gelmiş olduğu noktada eğitim camiasının neferlerinin rolü en başta yer almaktadır. 

Bu vesileyle; Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden öğretmenlerimize rahmet diliyor, yetiştirdikleri evlatlarımız sayesinde ülkemizin geleceğini teminat altına alan bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.    

 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku