• Diğer

Sultangazi

Adıyamanlılarda İlk Müracaat Hüseyin Kurkut’tan

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığını açıklayan Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, İlçe Başkanlığına Müracaatını yaptı.

Adıyamanlılarda İlk Müracaat Hüseyin Kurkut’tan

Okunma: 1248

28 Kasım 2018 18:52
-A

+A

Sultangazi’ye ve AK Parti’ye hizmetkar olmak için aday adayı olduğunu belirten Kurkut, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetim seçimi için çatısı altında ailece siyaset yapmaktan büyük onur duyduğumuz AK Parti’den meclis üyeliği aday adaylığı müracaatımızı resmi olarak yaptık.

Adıyamanlılar arasında ilk başvuruyu yapan kişi olarak 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi’den AK Parti Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı olduğunu söyleyen Hüseyin Kurkut, “ Ülkemize, milletimize ve Sultangazi’mize hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum. Bugün benim için çok büyük anlam ifade eden, çatısı altında siyaset yapmaktan onur duyduğum partimize aday adaylığı müracaatım esnasında yanımda olan, bana güç veren dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
Hüseyin Kurkut Kimdir?Hüseyin Kurkut, 1971 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesi Dumlu köyünde dünyaya geldi. Fatih’te başlayan ticaret serüveni 1992 yılında Sultangazi’de devam etti. Merkezi Sultangazi’de bulunan Saray Şark Sofrası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda görev alan Kurkut, Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Arnavutköy Derneği ( GADER) Adıyaman Sanayici ve İş adamları Derneği (ASİAD)’ta görev yaptı. Halen Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanlığını yürütmektedir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Mustafa altınsuy 1 Aralık 2018 12:09

Hayırlı olsun başarılar dilerım

Cevapla

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku