• Diğer

Sultangazi

Abdulbaki Durmuş, Sultangazi’nin En Çalışkan STK Başkanı

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı olduktan sonra hemşerileri için durmadan çalışan Abdulbaki Durmuş, gittiği her yerde ayrım yapmadan herkesin başkanı olduğunu gencinden yaşlısına vatandaşların gösterdiği sevgiyle ispatlıyor.

Abdulbaki Durmuş, Sultangazi’nin En Çalışkan STK Başkanı

Okunma: 3414

18 Ekim 2020 14:28
-A

+A

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı olduktan sonra hemşerileri için durmadan çalışan Abdulbaki Durmuş, gittiği her yerde ayrım yapmadan herkesin başkanı olduğunu gencinden yaşlısına vatandaşların gösterdiği sevgiyle ispatlıyor. 
 
Yıllardır Sultangazi’de Tüm Canbeyler Derneğinin Başkanlığını yapan, Abdulbaki Durmuş, dürüst, saygılı ve vatandaşı kucaklayan kişiliği ile halkın sevgilisi oldu.
 
AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, gittiği her toplumda kendine yer bulurken çizdiği farklı Sivil Toplum Kuruluşu Profili nedeniyle Sultangazi genelinin sevilen ve saygın bir kimliği olarak gösteriliyor. Sultangazi ilçesinde halk tarafından büyük rağbet gören Durmuş, bu pandemi sürecinde de yaptığı güzel çalışmalarla halkın takdirini toplamaya devam ediyor.
 
Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, "Hassasiyetimiz ve hizmet anlayışımızda örnek olarak,  Dürüst, ahlaklı ve samimi olmayı ilke edindik. İlk iş olarak Sultangazi’de hemşerilerimizin arasında Kardeşlik ve Dostluğu inşa ettik Allah’a şükürler olsun ki en ufak bir konuda dahi hesap veremeyeceğimiz hiçbir şey yok. Yetim hakkı yemedik, kimsenin ekmeğinde gözümüz olmadı. Mazlumun yanında halkımızın hizmetinde olduk” dedi.
 
“Ben Tüm Canbeyler Dernek Başkanlığına seçildiğim günden bu yana. İlk önce ulaşılabilir olmayı, hakka hakkaniyete, hukuka, adalete ve vatandaşlarımızın güller ve gülen yüzü olmaya gayret ettim. Çok şükür gelinen noktada Sultangazili vatandaşlarımızın bana verdiği büyük destek ve gösterdikleri teveccühler bu konuda başarılarımızın en belirgin göstergesi oldu. Hemşerilerimizle uyum içerisinde hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Hemşerilerimize en güzel hizmeti sunmak adına Derneğimizin çatısı altında çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
 
Bizler bu Sivil Toplum Kuruluşu, davasına gönülden bağlanmış ve inanmış içinizden gelen biri olarak ben değil, biz düşüncesiyle Derneğimize ve halkımıza bu kutsal görevle hizmet etmekten dün olduğu gibi bugün ve yarın büyük gurur ve onur duyduk. Halisane düşüncelerle çıktığımız bu yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
 
Büyükle büyük, küçükle küçük olan, vatandaşın derdiyle dertlenen, emeğe, alın terine saygı duyan, işsize, garibana, öksüz ve yetime sahip çıkan, yoksulun yanında zalimin karşısında duran, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, ayrım yapmadan, kimseyi renginden, dilinden, inanışından dolayı yargılamayan kişiliğiyle Sultangazi’nin her kesimi tarafından sevilen, sayılan bir kişiliktir.

 

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku