• Diğer

Sultangazi

Gelecek Partisi Basın Gününü Kutladı

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı tarafından basın mensuplarına kahvaltı verildi. 21 Ekim Yerel Gazeteciler günü nedeniyle düzenlenen programa Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Gelecek Partisi Basın Gününü Kutladı

Okunma: 2468

24 Ekim 2020 19:13
-A

+A

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı Cebeci Mahallesi Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonunda basın mensuplarına kahvaltı verdi. 21 Ekim Yerel Gazeteciler günü nedeniyle düzenlenen programa Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

 
Kahvaltının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Gazetecilerin sorumluluklarının büyük olduğunu söyledi. Altan, partisi ile ilgili şu açıklamayı yaptı. “ Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde İsmetpaşa Mahallesinde toplu katılım ile üye sayımızı iki binlere çıkarıyoruz. Gelecek Partisi Sultangazi’nin kaderini değiştirecek yeni atılımlar gerçekleştiriyor. Bundan böyle Sultangazi siyasetçi ithal eden bir ilçe değil Siyaseyçi İhraç eden ilçe konumuna gelecek” Bu İlçeye Belediye Başkanı, Milletvekili, Meclis Üyesi, İlçe Başkanı’na ihtiyacı doğduğu an içimizden birileri bu görevlere talip olacak. Dışarıdan atamayla hiç kimse bu ilçede siyaset yaparak birilerinin önünü tıkamayacaktır” dedi.


 
Hayallerimiz çok büyük diyerek sözlerine devam eden Altan, “ Hayalleri büyük olanların hedefleri de büyük olur. Biz gelecek seçimlerde Sultangazi’de %12 oy alarak barajı aşacağımızı söylüyoruz. Bu abartı değildir. Yaptığımız çalışmalar neticesinde halkın teveccühü bu yöndedir” dedi. Katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkür eden Altan, “Gazeteciler gününüz kutlu olsun” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku