• Diğer

Sultangazi

Gazi mahallesi Muhtarı Ümit Doğan Baret ve Yelekle Sahaya İndi

31 Mart 2019 Seçimlerinde halkın büyük desteğini arkasına alarak Gazi Mahallesi Muhtarı seçilen Ümit Doğan, Mahallesinin her caddesini, her sokağını adım adım gezerek halkın sevgisini kazanıyor.

Gazi mahallesi Muhtarı Ümit Doğan Baret ve Yelekle Sahaya İndi

Okunma: 8541

23 Haziran 2020 17:37
-A

+A

31 Mart 2019 Seçimlerinde halkın büyük desteğini arkasına alarak Gazi Mahallesi Muhtarı seçilen Ümit Doğan, Mahallesinin her caddesini, her sokağını adım adım gezerek halkın sevgisini kazanıyor.Gazi Mahallesinin genç, dinamik ve çalışkan muhtarı Ümit Doğan, “ Söz verdiğim gibi adım adım Gazi Mahallesinin her yerinde olacağım. Tüm çalışmaları yerinde inceleyerek ve Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyeceğim. Muhtarlık makamında oturan değil, mahallesinde yürüyen, halkıyla hayatı paylaşan bir muhtar olacağım. Halkımın dertleriyle dertlenip sevinçlerine ortak olacağım” diye konuştu.“Muhtarlık Makamında Oturmayacağım”

Saha çalışmalarını düzenli olarak sürdüreceğini, yürütülen çalışmaları sık sık kontrol edeceğini belirten Muhtar Ümit Doğan, “ Gazi Mahalleli hemşerilerimiz bizden hizmet bekliyor. Bizde tüm gücümüzle birlikte bu hizmeti sunmaya, mahallemizde daha yaşanılır bir hayat kurmaya çalışıyoruz. Muhtarlık makamına geldiğim günden bu yana tüm azalarımdan isteğim tek bir şey var. Çalışmak, çalışmak, çalışmak… Seçim zamanı nasıl Gazi Mahallesini adım adım dolaşarak sözler verdiysek şimdi de bu sözleri hayata geçirme zamanı.Ev ve esnaf ziyaretlerimizde halkımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Halkımızın taleplerini üst makamlara ulaştırarak çözüm üreteceğiz. Daha öncede dile getirmiştim, bir kez daha altını çizerek söylüyorum. “Biz Gazi Mahallesinde çalışmaya geldik. Bende makam odasında oturan değil, Mahallesinde yürüyen, halkıyla hayatı paylaşan, bir muhtar olacağım.  

  

 
Gazi Mahallesinin genç, dinamik ve yakışıklı Muhtarı Ümit Doğan, “Ben Gazi halkını çok seviyorum. Onlara hizmet etmek benim için bir onurdur. Ev ev, sokak sokak ve cadde cadde dolaşarak halkımla bir araya geliyorum. Onların acılarını da, sevinçlerini de paylaşıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku