• Diğer

Sultangazi

Eski Bakan Volkan Bozkır Tüm Canbeyler Derneğinde

Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerci, Büyükelçi İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, İstanbul Sultangazi’de ziyaret ettiği Tüm Canbeyler Derneğinde Binali Yıldırım için destek istedi.

Eski Bakan Volkan Bozkır Tüm Canbeyler Derneğinde

Okunma: 2593

20 Haziran 2019 23:08
-A

+A

Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerci, Büyükelçi İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim çalışmalarına katılmak üzere Merkezi Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Tüm Canbeyler Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ve AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Kemal Eyyüpoğlu’nun da katıldığı ziyarette Tüm Canbeyler Derneği yöneticileri ve üyeleri tarafından coşkuyla karşılanan Bozkır, burada Sultangazi’de yaşayan Adıyamanlılardan Binali Yıldırım için destek istedi.   


 
Tüm Canbeyler Dernek Başkanı AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş, açılış konuşması yaptı. Sultangazi’de 50 bin’in üzerinde Adıyamanlının yaşadığını ve İstanbul seçimlerinin Adıyaman için de oldukça büyük önem arz ettiğini belirten Durmuş, özellikle 1994 yılındaki süreci çok iyi biliyorum. Çöp, çamur ve çukurlarla olduğu süreci. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ne hale getirdiğini taraflı tarafsız herkes gördü. Zaten o süreç Cumhurbaşkanımızı bu noktalara getirdi. Ben iki şehre sevdalıyım. Birincisi vazgeçilmez, memleketim Adıyaman, ikincisi de İstanbul. Çünkü, İstanbul Türkiye’nin ve dünyanın gözbebeği” dedi. 23 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin İstanbul’da büyük bir zafer kazanacağını ve Binali Yıldırım’ın İstanbul’un yeni Büyükşehir belediye başkanı olacağını ifade eden Durmuş, İstanbul gibi dünyanın gözbebeği olan bir şehir Binali Yıldırım gibi bir isme yakışacağını ifade etti.
 Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerci, Büyükelçi İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ 17 yıldır AK Parti iktidarı var. 17 yıldır AK Partili bir belediye başkanı tarafından idare edilen bir şehir. Bugüne kadar birçok önemli proje bu şehirde hayata geçti. Yeni açıklanan projeler için bazen ‘ Neden bu güne kadar yapmadınız?’ diyorlar. Bugüne kadar yapmadık değil. Yaptık, ama bundan sonra da yapmak istiyoruz. İstanbul, canlı bir şehir. Nüfusu sürekli artıyor. İhtiyaçlar değişiyor. Eğer İstanbul’da Marmaray yapılmasaydı, 3. Köprü yapılmasaydı, devasa yollar yapılmasaydı. İstanbul ne halde olurdu düşündünüz mü? Şu anda trafik problemi ile boğuşan İstanbul bu hizmetler olmasaydı acaba ne halde olurdu? Şimdi bunun için Türkiye’nin ulaşım problemini çözen bir AK Parti adayı var. Binali Yıldırım gibi bir isimden başka kim çözebilir bunu? Sayın Binali Yıldırım, bu şehrin trafik başta olmak üzere birçok sorununu çözecek, İstanbul’u aydınlık yarınlara taşıyacak birçok projesinin olduğunu biliyorum” diye konuştu.


 
Tüm Canbeyler Derneğinde gerçekleşen toplantıya Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerci, Büyükelçi İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Kemal Eyyüpoğlu, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Çiğdem Özkan, iş adamları ve dernek üyeleri katıldı.


 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku