• Diğer

Sultangazi

Esentepe Mahallesinde Elektrik Kabloları Yeraltına Alınıyor

Sultangazi ilçesinde 2009 yılından sonra büyük bir değişimin yaşandığını belirten Başkan Altunay, “terk edilen değil tercih edilen bir Sultangazi yaratmak için yola çıktık” dedi.

Esentepe Mahallesinde Elektrik Kabloları Yeraltına Alınıyor

Okunma: 1032

2 Ekim 2017 21:02
-A

+A

Elektrik Kabloları Yer Altına Alınıyor

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, birçok mahallede görüntü kirliliğine neden olan elektrik kablolarının yer altına alınması ile ilgili alt yapı çalışmasını tamamlarken.  Esentepe mahallesinde görüntü kirliliğine neden olan elektrik kablolarının yeraltına alma çalışması son hızla devam ediyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Rana Danışman ve Fen İşleri Müdürü Nazmiye Uçar ile birlikte Esentepe mahallesinde ki çalışmaları yerinde inceledi. 


 

Elektrik Kabloları Görünmeyecek

 

Sultangazi Belediyesi elektrik kablolarını yer altına alma projesini birçok mahallede hayata geçirdi. Caddelerde sokaklarda ve Bulvarlarda görüntü kirliliği yaratan elektrik direkleri ve kabloların oluşturduğu görüntü kirliliği tarih oluyor. Sultangazi’nin en büyük mahallelerinden biri olan Esentepe Mahallesinde Kabloların yer altına alınması için başlatılan çalışma tam hızla devam ediyor.


 

Önümüzdeki Dönemde Pırıl Pırıl Esentepe Olacak

 

Esentepe Mahallesinde görüntü kirliliğine neden olan elektrik kablolarının yer altına alınma çalışması halkta sevinç yarattı. Elektrik kabloların yer altına alınma çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Altunay, alkışlarla karşılandı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku