• Diğer

Sultangazi

Erzurumlular Afrin Şehitleri İçin Mevlüt Okuttu

Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı, Zeytin Dalı Operasyonu’nda şehit olan askerler ve tüm şehitler için mevlüt okuttu.

Erzurumlular Afrin Şehitleri İçin Mevlüt Okuttu

Okunma: 1891

23 Şubat 2018 18:41
-A

+A

Mevlütte lokma dağıtan Başkan Kamacı, “Ülkemiz ve bulunduğumuz coğrafya çok zor günlerden geçiyor. Ve ne yazık ki, Afrin’de şehitlerimiz var. Önceliğimiz ülkemizde ve bölgemizde barışın hakim olmasıdır. Büyük Önder Atatürk’ün ‘Yurtta sulh cihanda sulh’ sözü rehberimizdir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraberdir” dedi.Başkan Kamacı, Afrin’i unutmadı.

Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı, Afrin’i unutmadı. Başkan Kamacı, Zeytin Dalı operasyonunda Afrin’de şehit düşen askerler ve tüm şehitler için Sultangazi İlçesi Sultançiftliği Merkez Cami’nde mevlüt okuttu. Mevlüde vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Başkan İmdat Kamacı, cami avlusunda vatandaşlarla selamlaşırken, mevlüt sonrası vatandaşlara lokma dağıtıldı.“Dualarımız Mehmetçiğimizle beraber”

Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı, şehit olan askerlere Allah’tan rahmet dileyerek, “Ülkemiz ve bulunduğumuz coğrafya çok zor günlerden geçiyor. Bugün Sultangazi Sultançiftliği Merkez Cami’mizde yurttaşlarımızla birlikte, Afrin’de şehit düşen askerlerimiz ve tüm şehitlerimiz için dualar okutmak üzere toplandık. Ne yazık ki, Afrin’de şehitlerimiz var. Onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Önceliğimiz ülkemizde ve bölgemizde barışın hakim olmasıdır. Kahraman Mehmetçiğimiz tüm unsurları ile vatanın birlik ve bütünlüğü için mücadele etmektedir. Şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyor, acılarını en derinden paylaşıyorum. Terörün bir an önce sona erip barışın sağlanması en büyük temennimizdir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraberdir” diye konuştu.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku