• Diğer

Sultangazi

Engelliler Aileleriyle Birlikte Doyasıya Eğlendi

Engelliler Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği, Tekirdağ Kumbağ’da engelli ve engelli ailelerine yönelik düzenlemiş olduğu engelsiz tatil yaz kampında doyasıya eğlendiler. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Engelliler Aileleriyle Birlikte Doyasıya Eğlendi

Okunma: 1114

6 Ağustos 2019 22:44
-A

+A

Engelliler Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Ahmet Gürlevik, tarafından Tekirdağ Kumbağ’da yaz kampı düzenlendi. Kamp boyunca doyasıya eğlenen engelli bireyler sosyal hayatta engel olmadığını bir kez daha gösterdiler.


 
Engelliler Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği engelliler için özel kamp programı düzenledi. Engelli bireyler ve aileleri doğa ile iç içe Tekirdağ Kumbağ tatil beldesinde düzenlenen kamp etkinliğine onlarca engelli ve ailesi katıldı. Hayatının büyük bir bölümünü evde geçirmek zorunda kalan engelli yaz tatilini doğa ile iç içe geçirdi.


 
Engelliler Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Ahmet Gürlevik, “ Düzenlemiş olduğumuz engelsiz tatil yaz kampımız, çok güzel geçti. Diğer gruplarımızla birlikte daha kaliteli bir tatil geçireceğimize inanıyorum. Kampımıza katılan tüm engellilere teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ahmet GÜRLEVİK 9 Ağustos 2019 09:02

Engelliler kültür sanat ve Yardımlaşma değerlerimizin 3 ay süren, Tekirdağ kumbağ da engelliler tatil yaz kampımızın her hafta yeni bir grup olmak uzere 11 grup halinde katılımcı almaktayiz. bu kampımıza ulaşımını sağlayan Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer Keskin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü genç e, bürokratlarına bu konuda katkı sunan tüm bürokratlarına teşekkürü borç biliriz. Ayrıca da bizi haber yapmanız dan dolayı yaşam ailesine v de teşekkür ediyoruz 11 yıldır süren ve engellinin hoşça vakit geçirdiği deniz kum Güneş rahbilitasyonu sağlandığı bir kamp. zor şartlarda yapılan bir kamp ancak Allah'ıma şükürler olsun yönetim kurulumuza birlikte çok güzel bir sezon geçiriyoruz sezonlar geçiriyoruz tüm katılımcılara buradan mutlu dönmelerini sağlıyoruz bu hususta oldukça mutluyum çünkü insana hizmet ihtiyacı olan insanulara hizmet biz de mutlu ediyor bu vesileyle tüm kamuoyuna duyuruyor ve duyarlılığından dolayida yaşam gazetesi ailesine tşk ederiz.

Cevapla
Ahmet GÜRLEVİK 9 Ağustos 2019 08:49

Engelliler kültür sanat ve Yardımlaşma Derneği olarak tekirdağ kumbağ'da düzenlemiş olduğumuz engelli tatili yaz kampı her yıl 3 ay boyunca her hafta yeni bir grup üzere engelli ailelerine kampımız da tatil sağlıyoruz. bu katılımcı misafirlerimizin başta İstanbul olmak üzere ülkenin dört bir yanından katıldıkları, İstanbul'dan ulaşımı desteğini Şişli belediye başkanı ve Sarıyer Belediye Başkanlığı'nı sonulmaktadır. bu vesileyle her iki belediye başkanlarımıza herki belediyemize Hereke başkanımıza Tüm engelli ve arkadaşlarımız adına teşekkürlerimizi borç biliriz Ayrıca yaşam gazetesinin haberi duyarlılığına da bir kez daha şahsım yönetim kurulu adına ve üyelerimize adına tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz

Cevapla
GŪLSEVEN Mutlu 7 Ağustos 2019 13:40

Candan yūrekten Tebrik ederim.Çalısmalarınızın ve yeniliklerinizin devamını dilerim.

Cevapla
Ahmet GÜRLEVİK

çok tşk ederim Gülseven hanım. 11. yılında da hedeflemiş olduğunu sezon hedefine ulaşmaktayiz. 12 gruptan oluşan haftalık kamp programımız harika bir organizasyonla devam etmekte.

Belma göklü 7 Ağustos 2019 12:11

Ahmet bey engelliler ve kendi adıma çok teşekkür ederim mükemmel bir iş yapıyorsunuz saygılarımla.

Cevapla
Ahmet GÜRLEVİK

tşk belma Hanım, çok tşk ederim. inan tüm çabamız bütün katılımcı misafirlerimize en güzel bir şekilde bir hafta tatillerini yapmalarını sağlamaktır.

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku