• Diğer

Sultangazi

Ekrem İmamoğlu Sultangazi Belediyesini Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Sultangazi Belediyesini ziyaret etti. İlçede bir dizi incelemede bulunan İmamoğlu, Cebeci spor kompleksinde sporcularla bir araya geldi.

Ekrem İmamoğlu Sultangazi Belediyesini Ziyaret Etti

Okunma: 2237

21 Kasım 2019 09:48
-A

+A

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Sultangazi Belediyesini ziyaret etti. İlçede bir dizi incelemede bulunan İmamoğlu, Cebeci spor kompleksinde sporcularla bir araya geldi.İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sultangazi Belediyesini ziyaret etti. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun tarafından belediye binasının girişinde karşılanan İmamoğlu, kısa bir süre başkanlık makamında kaldıktan sonra toplantı salonuna, CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, İl Meclis Üyeleri ve Büyükşehir Belediye Başkan yardımcılarıyla birlikte katıldı.


 
Toplantı öncesi Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un makamında bir açıklama yapan İmamoğlu basın mensuplarına şunları söyledi. "Bütün ilçe belediyelerini gezeceğiz. Başkanların gözünden Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetlerini dinleyeceğiz. Gördükleri eksikleri ya da yapılan; ama yürümeyen işleri dinleyeceğiz, tabi ki onların önerileri ve temennileri de bizler açısından önemli. Onları da dikkate alarak yeni ve kalıcı projelere imza atacağız. İstanbul’un 39 ilçesi bizim nazarımızda aynı. O nedenle bugün Sultangazi Belediye Başkanımızdan brifing alacağız. Ayrıca saha gezilerimiz ve Cebeci spor kompleksinde sporcularımızla bir araya geleceğiz. Umut ediyorum ki hem İstanbul’umuza hem de Sultangazi’mize güzel hizmetler yapacağız. Ben Sultangazi Belediye Başkanımıza ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.

Ekrem İmamoğlu Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a İstanbul temalı el işi çini bir plaket hediye ederken, Av. Abdurrahman Dursun’da ay yıldızlı rozet hediye etti.


 
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.


 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku