• Diğer

Sultangazi

Durmuş ve Özdemir Ailelerinin Muhteşem Nişan Töreni

Sultangazi’nin sevilen simalarından Filiz - Osman Durmuş’un yakışıklı oğlu Emrecan Durmuş, Sevgi - Merhum Şafak Özdemir’in dünyalar güzeli biricik kızı Derya Özdemir ile Salon Venedik’te dünya evine girmek için ilk adımı attı.

Durmuş ve Özdemir Ailelerinin Muhteşem Nişan Töreni

Okunma: 5107

31 Ağustos 2020 11:34
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen simalarından  Filiz - Osman Durmuş’un yakışıklı oğlu Emrecan Durmuş, Sevgi - Merhum Şafak Özdemir’in dünyalar güzeli biricik kızı Derya Özdemir ile Salon Venedik’te dünya evine girmek için ilk adımı attı. Çok sayıda davetlinin katıldığı nişan töreninde, renkli görüntüler yaşandı. Gelin ve damadın piste girişleri tek kelimeyle muhteşemdi. Yeni çiftler salonda ki davetlilerden tam not aldı. Gelin ve damadın pistin ortasındaki dansları davetlilerin gözlerini üzerlerine toplamayı başardı.


 
Yeni çiftin dansının ardından sıra piste nişanlıların vazgeçilemez simgesi olan nişan yüzüklerine geldi. Nişan yüzüklerini Sultangazi’nin sevilen ismi Hicabi Durmuş, takarak hayırlı olsun temennisinde bulundu. Misafirler Durmuş’u ayakta alkışladı. Hicabi Durmuş “Allah mesut Bahtiyar etsin genç çiftimizi” dedi.


 
Nefesler tutulmuş gözler hayatlarını birleştirmeye hazırlanan yeni çiftlerin üzerine yoğunlaştı.Nişan yüzüğü takıldıktan sonra sahneyi tıklım tıklım dolduran davetliler Çiftetelli oynadı. Mahalli Sanatçının seslendirdiği bir birinden güzel parçalarla saatlerce çiftetelli oynandı. Bu gün önemli bir gündü.  Durmuş ve Özdemir ailelerinin mutlu günüydü. 


 
Damat ve çok yakın arkadaşları Zeybek oynadı. Muhteşem bir atmosferde oynanan zeybek oyunu damat gelinin tam önünde dizini yere koyarak Zeybek oyununu noktaladı.


 
Salonun ortası boşaltıldı. Davul ve orkestra yerini aldıktan sonra nişan töreninde bulunan davetlilerin tamamına yakını koltuklarını bırakıp çiftetelli oynadı. Davetliler yorulana kadar deyim yerindeyse paslarını  döktü.


 
Kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden yakışıklı damadın babası, Osman Durmuş, annesi Filiz Durmuş ve Gelinin Annesi Sevgi Özdemir ve Amcası Bayram Aslan “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan akraba, yakın dostlarımız sevenlerimizden Allah razı olsun sağ olsunlar güzelliklerle yaşasınlar çok mutluyuz darısı bekar gençlerimizin başına  sonsuz teşekkür ediyorum gelen misafirlerimize” diye konuştu.


 
Bizde Yaşam Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize mutluluklar diliyoruz.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku