• Diğer

Sultangazi

Dostlar Kahvaltıda Buluştu

Geçtiğimiz gün AKP’den ve Yeşilay Sultangazi Şube Başkanlığından istifa eden “Adı Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı olarak anılan” Ramazan Altan, dostlarıyla kahvaltıda buluştu.

Dostlar Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 1622

8 Şubat 2020 18:10
-A

+A

Geçtiğimiz gün AKP’den ve Yeşilay Sultangazi Şube Başkanlığından istifa eden “Adı Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı olarak anılan” Ramazan Altan, dostlarıyla kahvaltıda buluştu.Sultangazi Eski Muhtarlar Dernek Başkanı, eski Cebeci Mahalle Muhtarı Zeki Yıldız, öncülüğünde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen dostlar ilçenin geleceğini ve gündemdeki siyasi olayları konuştu.

Sultangazi Eski Muhtarlar Dernek Başkanı, eski Cebeci Mahalle Muhtarı Zeki Yıldız, dostlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Dostlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız, “ Hiçbir siyasi amacı olmayan kahvaltı programında bir arada olmak beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Dostlar arasında ayrım gözetmeksizin, bugün burada birlikte kahvaltı yapıyoruz.   Ülke gündemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bir birimizi kırmadan, dökmeden, incitmeden dostane bir şekilde aynı sofrayı paylaşmak çok güzel” dedi.Ramazan Altan konuşmasında şunları söyledi. “ İlçemizin gelişmesi, güzelleşmesi için atılacak her adımın destekçisi olup, elimizi taşın altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sultangazi’nin gelişmesi, güzelleşmesi, insanlarımıza lafla değil icraatla sahip çıkmakla olur. Boşa konuşmuyoruz dün bunun gereğini yerine getirdik, bundan sonrada çalışmalarımızda bunu göreceksiniz” dedi.

Kahvaltıya katılan dostların, birlikte olmanın, Ülke gündemi ve gelişmelerinin tartışılmasının çok verimli olduğunu söylediler. Dostlar dostane bir şekilde kahvaltının ardından ayrıldılar.

 
 

Anahtar Kelimeler : Dostlar Kahvaltıda Buluştu,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku