• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Örgüt Toplantısında Seçimleri Değerlendirdi

23 Haziran İstanbul seçimlerinde büyük bir başarı elde eden CHP Sultangazi İlçe Örgütü, seçim sonucunu bugün yaptığı örgüt toplantısında masaya yatırdı. CHP’nin parti meclis üyeleri ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra parti üyelerinin katıldığı toplantıda dikkat çeken uyarılar yapıldı.

CHP Sultangazi Örgüt Toplantısında Seçimleri Değerlendirdi

Okunma: 2407

6 Temmuz 2019 10:14
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın başkanlığında toplanan ilçe örgütü, 23 Haziran’da yüzde 9 farkla kazanılan İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirmek için toplandı.

Toplantının başında CHP Sultangazi İlçe sekreteri Kemal Avseren 23 Haziran seçim çalışmalarının dökümünü yaptı. Yarım saat’ten fazla süren sunumda örgüt üyeleri yapılan çalışmaları ayakta alkışladı. CHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Öztürk Hasçelik, seçim sonuçlarıyla, oy geçişkenlikleriyle ilgili kısa bir sunum yaptı. 31 Mart ile 23 Haziran’daki İstanbul seçim sonuçlarının karşılaştırıldığı sunumda CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İstanbul seçim sonuçlarının olumlu olduğunu ama asıl bundan sonra çok çalışılması gerektiğini anlattı.


 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Ben seçim öncesi alanlarda yaptığımız çalışmada Sultangazi’de rekor bir oy alacağımızı iddia ederken bazı yol arkadaşlarımız buna karşı çıkmıştı. Şunu unutmadan bir kez daha ifade edeyim ki, Hayalleri ve hedefleri büyük olmayanların varacağı sonuçta büyük olmaz. Bu oyların tamamı bizim oylarımız değil. Ben 23 Haziran seçimlerinde duyarlılık gösteren, İYİ Parti, HDP, Sosyalistler, Devrimciler, demokratlar, İlericiler, Aydınlar başta olmak üzere aydınlık yarınlara umutla bakan ve her şey çok güzel olacak diyerek yola çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımıza, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Gençlik kollarımıza, gönüllü kadınlarımıza, örgütümüze son olaraktan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Herkes Elini Taşın Altına Koyacak
 
Eski günlere dönülmemesi 1990 sendromunun bir daha yaşanmaması için her türlü katkıyı sunacak olan genel merkezin üç önemli konusu olacak. Belediyeler israftan kaçınacak, kayırmacılığa izin verilmeyecek, atamalarda liyakatsizlik olmayacak. Yani belediyede çalışıyorsan sabah saat 8’de iş başı oluyorsa sen sabah 7,30’da iş başı yapacaksın. Akşam saat 5’te paydos ediliyorsa sen saat 5,30’da paydos edeceksin ki, ön yargıları yıkabilelim. Halkımızın, seçmenimizin takdirini alabilelim. Poyraz, “biz kazandık” yaklaşımı doğru bir yaklaşım değildir. en doğru yaklaşım “ Halk kazandı, 16 milyon İstanbullu kazandı, Türkiye kazandı” yaklaşımıdır.  2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde tekrar bu halk destek verir partimiz seçimi kazanırsa işte o zaman kendimizi başarılı sayacağız. Biz doğru işler yapmışız diyeceğiz” şeklinde konuştu. 


 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku