• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi İlçe Örgütü “ Teşekkür Broşürü” Dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı Sultangazililere teşekkür etmek için Sultançiftliği Merkez Camii önünde teşekkür broşürleri dağıtıldı.

CHP Sultangazi İlçe Örgütü “ Teşekkür Broşürü” Dağıttı

Okunma: 1567

19 Temmuz 2019 20:35
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz önderliğinde gençlik kolları tarafından 23 Haziran seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı Sultangazi halkına teşekkür etmek için dağıtımına başlanılan teşekkür broşürleri ilçe başkanlığının öncülüğünde Sultangazi Merkez Camii önünde dağıtıldı. Sultangazi’de gerçekleştirilen broşür dağıtım programına Gençlik kolları üyelerinin yanı sıra İlçe Başkanı Murat Poyraz’da hazır bulundu.


 

Teşekkür programına ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ 23 Haziran seçimlerinde gördük ki İstanbul halkı 38 ilçede ve Sultangazi’de CHP’ye çok büyük bir teveccüh göstermiştir. İstanbul’da tarihi bir farka imza atmıştır. Bundan dolayı İlçe Başkanlığımız halkımıza teşekkür manasında yapmış olduğu kampanyada hazırlanan broşürleri dağıtmaktayız. Sultangazi’de başlattığımız bu çalışmada gençlik kollarımıza kolaylıklar diliyor, halkımıza da partimize göstermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


 

 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku