• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı 50. Yıl Mahallesi’nde Aşure Dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü, 50. Yıl Mahallesi Ravza Camii önünde aşure dağıttı. Aşure programına İlçe yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı 50. Yıl Mahallesi’nde Aşure Dağıttı

Okunma: 2586

28 Eylül 2019 18:31
-A

+A

CHP Sultangazi ilçe Başkanlığı 50. Yıl Mahallesi B Caddesi Ravza Camiinde önünde halka aşure dağıttı. Aşure programına CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Başkan Vekili Kemal Avseren, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi İnan Güney, İlçe Başkan Yardımcıları Enis Temel, Serpil Akkaya Kuruçay, Ramazan Akçay, Ötürk Hasçelik, Lutfiye Çan, Mahalle Başkanı Yaşar Demirkaya, Meclis Üyeleri Zeki Görer, Erol Odabaş, Emekçi Kadınlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 
Vatandaşlara kendi elleriyle aşure dağıtan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Muharrem ayı nedeni ile Alevi Canlar yaş-ı matem orucu tutarlar. Oruçlarının ve yas-ı matem den çıkışlarının simgelendiği aşure lokmalarını dağıtırlar. Biz CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak 50. Yıl Mahallesinde vatandaşlarımıza birlik, beraberlik ve paylaşımın adı olan aşuremizi dağıttık. Başta Bizleri unutmayan, desteğini har zaman his ettiğimiz Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a ve Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi İnan Güney’e, partililerimize, emekçi kadınlarımıza ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.  

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku