• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde Teşekkür Belgesi Dağıttı

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. 31 Mart ve ardından yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerinde sandık görevlisi olarak çalışanlara teşekkür belgesi verdi.

CHP Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde Teşekkür Belgesi Dağıttı

Okunma: 2238

27 Eylül 2019 08:58
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı bir ilki gerçekleştirdi. 31 Mart yerel yönetim seçimlerinde ve ardından yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerinde sandık görevlisi ve okul sorumlusu olarak çalışan isimlere teşekkür belgesi verdi.


 
Esentepe Mahallesinde yapılan törende konuşan İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Çok zor ve çetin şartlar altında bir seçim süreci yaşadık. Sandık görevlilerimizin okul sorumlularımızın görevlerini üstün bir başarıyla yerine getirdiklerini gördük. Bu konuda sizlere en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi. CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Zeki Görer ve Erol Odabaş’ın da katıldığı törende teşekkür belgeleri tek tek hak sahiplerine dağıtıldı. Sandık, kat ve okul sorumluları İlçe Başkanı Murat Poyraz, Meclis üyesi Zeki Görer ve Erol Odabaş’a teşekkür etti. 

 

 

 


 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku