• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi’de Sağlık Semineri

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen, Genel Cerrah Op. Dr. Cenan Oktay, “Kanser çeşitleri ve tedavileri”, Beyin Cerrahı tarafından “CP ve kas hastalıkları” ve Fizik tedavi Dr. Özcan Kalkar, “Fizik tedavi süreci” hakkında seminer verildi.

CHP Sultangazi’de Sağlık Semineri

Okunma: 2027

4 Ekim 2019 22:51
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen,  Genel Cerrah Op. Dr. Cenan Oktay, “Kanser çeşitleri ve tedavileri”, Beyin Cerrahı tarafından “CP ve kas hastalıkları” ve Fizik tedavi Dr. Özcan Kalkar, “Fizik tedavi süreci” hakkında seminer verildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen Genel Cerrah Op. Dr. Cenan Oktay,“Kanser çeşitleri ve tedavileri” Beyin Cerrahı tarafından “CP ve kas hastalıkları” ve Fizik tedavi Dr. Özcan Kalkar, Fizik tedavi süreci konulu seminerle partililere ve katılımcılara erken tesis ve tanının önemi anlatıldı.

 
Genel Cerrah Op. Dr. Cenan Oktay, Kanser çeşitleri ve tedavileri hakkında bilgilendirmede bulunurken. Beyin Cerrah Op. Dr. Ali Genç, CP ve kas hastalıkları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Fizik tedavi Dr. Özcan Kalkar, Fizik tedavi süreci hakkında bilgilendirmede bulundu.Genel Cerrah Op. Dr. Cenan Oktay, Beyin Cerrah Op. Dr. Ali Genç ve Fizik tedavi Dr. Özcan Kalkar, Fizik tedavi süreci Seminerde yapılan sunumda erken tesisin önemine vurgu yaptı. Gelişen teknoloji ve görüntüleme sistemiyle birçok hasalığın ilk evrelerde anlaşıldığını ve tedavi edildiğini açıkladı.“Kanserden değil, geç kalmaktan korkun” sloganıyla başlayan seminere katılım oldukça yoğundu. Katılımcılar sunum yapan Cerrahlara kafalarına takılan konularda sorular yöneltti. Cerrahlar halkın anlaya bileceği bir dille açıklamada bulunarak verimli bir sunum yaptı.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku