• Diğer

Sultangazi

CHP’li Gençler Piknik ve Konserde Buluştu

CHP Sultangazi Gençlik Kolları İlçe Örgütü’nün organize ettiği piknik ve konserde bir araya geldi. Seçim süresince yoğun bir tempoyla çalışan, gece gündüz demeden ilçenin her mahallesine ayak basan Cumhuriyet Halk Partili gençler hafta sonunda gençlik kolları Sultangazi İlçe Örgütünün düzenlediği piknik ve konserde bir araya geldi.

CHP’li Gençler Piknik ve Konserde Buluştu

Okunma: 1430

4 Ağustos 2019 22:15
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Sultangazi İlçe Örgütü tarafından ikincisi düzenlenen geleneksel piknik ve konser şöleni düzenlendi. Sultangazi Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanı Sarı tepe mesire alanında gerçekleşen piknik ve konsere CHP İstanbul Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcıları Gökhan Ardıç, Simge Kırçiçek,  Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı, CHP Sultangazi Gençlik Kolları İlçe Örgütü, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Meclis Üyeleri, Mithat Çelik, Halıt Kollık, Yarcan Tan, Erol Odabaş, Zeki Görer, Nihat Demir, İlçe Başkan Yardımcıları Ramazan Akçay, Enis Temel, Serpil Kuruçay, Cemal Ardıç, Öztürk Hasçelik, Eyüp Seven, Emekçi kadınlar adına Hülya Doğdu, Zekiya Demirel Çöre, Gazi Mahallesi Muhtarı Ümid Doğan, Zübeyde Hanım Mahalle Muhtarı Eyüp Bulut  ve partili gençler katıldı. Düzenlenen piknik ve konserde gençler doyasıya eğlendi.Sayın Atıcı Gençlere Teşekkür Etti

Uzun ve yorucu bir seçim sürecinden sonra, Sultangazi Gençlik Örgütümüzün düzenlediği Piknik ve konserde bir araya gelerek güzel bir Pazar geçiriyoruz diyen CHP Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı, “ Gençlik Örgütü olarak göreve geldiğimiz süre boyunca yoğun bir tempoda çalışarak güzel işlere, başarılı projelere imza attık. Emek veren tüm genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Atıcı konuşmasının devamında; Bu güzel günü organize eden Gençlik Kolları Sultangazi İlçe Örgütüm başta olmak üzere Programımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan İlçe Başkanımız Murat Poyraz’a İlçe başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, Emekçi kadınlarımıza sevgili genç kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.Poyraz, “Her zaman Her Koşulda Sizlerleyim”

Atıcı’nın ardından kısa bir konuşma yapan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz “ Güzel bir Pazar gününde genç kardeşlerimle birlikte olmak çok güzel. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Atıcı’nın şahsında bütün gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Her zaman her koşulda sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim. Güzel günler bizleri bekliyor. Her şey çok güzel oldu. Daha da güzel olacak” diye konuştu.

 

Bir birinden ünlü sanatçıların performansıyla coşan gençler doyasıya eğlendi. Sabahın erken saatlerinde başlayan piknik ve konser akşam karanlığında sonlandırıldı. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku