• Diğer

Sultangazi

CHP İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal Gençlerle Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal, Mayrra Performance‘de gençlerle bir araya geldi. Ünal, “ Benim en büyük hedefim, genç kardeşlerime, içerisinde mutlu yaşayacağı bir Sultangazi bırakmak” dedi.

CHP İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal Gençlerle Buluştu

Okunma: 1977

21 Kasım 2019 08:23
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal Mayrra Performance‘de gençlerle bir araya geldi. Ünal, “ Benim en büyük hedefim, genç kardeşlerime, içerisinde mutlu yaşayacağı bir Sultangazi bırakmak” dedi.  


 
Yaklaşan 5. Olağan kongrede yeniden CHP Sultangazi İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan İnşaat Mühendisi Bezat Ünal, Gazi Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Mayrra Performance‘de gençlerle bir araya geldi. Pazar günü (27 11 2019)’da yapılması planlanan Gazi Mahallesi delegasyon seçimleri öncesi gençlere projelerini anlatan Ünal hedeflerini açıkladı.


 
Kendisine gösterilen yoğun ilgi karşısında çok duygulandığını ve heyecanlandığını ifade eden Ünal, “Benim en büyük hedefim Sultangazi Belediyesini almaktır. Bunun için gençleri dinlemeye onlarla beraber hareket etmeye çok önem veriyorum. Gençler ve kadınlar bizim göz bebeğimiz. Gençler ve kadınlarımızı bundan dolayı çok önemsiyoruz” dedi.


 
Hedeflerini sıralayan Ünal konuşmasını şöyle sürdürdü. “ İlk olarak delegasyon seçimlerinde iyi bir ivme kazanarak moral ve motivasyonumuzu diri tutmaktır. Yaklaşan 5. olağan İlçe Kongremizde İlçe başkanlığını kazanarak önümüzdeki yerel ve genel seçimleri hedefleyen donanımlı bir ilçe yönetimi oluşturmaktır. En büyük hedefimiz olan Sultangazi Belediyesini alarak eşitlikçi, adaletçi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetmeyi ve gençlerin gurur duyacağı bir Sultangazi’yi birlikte inşa edeceğiz” dedi.   


 
Buluşmaya Bezat Ünal’ın annesi, Ünal’ın yakın akrabaları, CHP Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak, İlçe Başkan Yardımcısı Canan Yıldırım’ın yanı sıra yüzlerce genç katıldı. Ünal burada yaptığı konuşmada, “Aynı kuşağın insanlarıyız. Kadınlarımızı, gençlerimizi çok önemsediğimiz için bugün buradayız. Gönül almaya, gönül yapmaya, sevgimizle dostluk ve kardeşlik duygusunu bütün sultangazi’ye yaymak için buradayız. Hepinizin enerjisine, yeteneğine ve gücüne ihtiyacımız var.


 
Bizim esas hedefimiz oylarımızı artırmak değil imkansız gibi görüneni başarmaktır. Nasıl ki 25 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını almak imkansız gibi göründüğü halde bunu başararak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını aldıysak. Sultangazi Belediyesini almak bizim esas hedefimizdir” dedi.
Yapacağımız çok iş var. Sizler gibi genç bir arkadaşınız, ağabeyiniz, kardeşiniz olarak söylüyorum ki, Sultangazi’yi, Sultangazi’de yapılması gerekenleri, devam etmemiz gereken projelerden tutun yeni yapacağımız projelere kadar her şeyi ortak akıla yapacağız. Her şeyi sizlerle masaya yatırarak kararlar alacağız. Bunun için buradayız, bunun için sizlerle buluştum” dedi.

 
 


 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku