• Diğer

Sultangazi

CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu Sultangazi’de Aşure Lokması Dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sultangazi Yunusemre Mahalle Biriminin organize ettiği aşure lokmasına katıldı.

CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu Sultangazi’de Aşure Lokması Dağıttı

Okunma: 1755

22 Eylül 2019 23:36
-A

+A

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Cumhuriye Halk Partisi Yunusemre Mahalle biriminin organize ettiği aşure lokmasına katıldı. Sultangazi halkının yoğun ilgi gösterdiği aşure programında Canan Kaftancıoğlu’nun elinden aşure almak için insanlar bir birleriyle yarıştı.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Mahalle Birim Başkanı ve aynı zamanda CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Erol Odabaş’ın organize ettiği aşure programına CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yanı sıra İlçe Başkan Vekili Kemal Avseren, Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Mithat Çelik, Belgin Poyraz, Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Yarcan Tan, Halıt Kollık, Zeki Görer, Nihat Demir, Fahrettin Yürek, İlçe Başkan Yardımcıları Enis Temel, Sepil Akkaya Kuruçay, Ramazan Akçay ve çok sayıda partili katıldı.Canan Kaftancıoğlu, toplumu ayrıştırmak isteyenlere karşı birlik ve beraberlik mesajı verdi. “ CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Muharrem ayının ülkemiz ve tüm dünya halkları için güzel günlerin başlangıcı olmasını diledi. Muharrem ayının kardeşlik birlik ve beraberlik ayı olduğuna vurgu yaptı. Herkese sağlık, mutluluk,  huzur ve barış getirmesini diliyorum” dedi.CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İl Başkanımız İlçemize gelerek bizleri onurlandırmıştır. Aşure birlik, beraberlik ve kaynaşmanın adıdır. Aşure mazlumun zalime karşı baş kaldırışıdır. Aşure yeni Kerbelaların yaşanmaması için bir arada olmanın, barışı ve kardeşliği bilince çıkarmanın adıdır” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku