• Diğer

Sultangazi

CHP’den Sandık Görevlilerine Teşekkür Belgesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, bir ilki gerçekleştirerek 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde sandık görevlisi olarak çalışanlara teşekkür belgesi verdi.

CHP’den Sandık Görevlilerine Teşekkür Belgesi

Okunma: 1484

15 Eylül 2019 12:13
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’dan gelen teşekkür belgelerini hak sahiplerine teslim etti. Merkezi Gazi Mahallesi’nde bulunan Sivas İli Akkoç Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinde partililerle bir araya gelen Poyraz, 31 Mart ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinde sandık görevlisi ve okul sorumlusu olarak çalışan isimlere teşekkür belgelerini törenle teslim etti.  

Sivas İli Akkoç Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinde yapılan törende konuşan İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Çok zor şartlar altında bir seçim süreci yaşadık. 31 Mart sonrası haksız ve hukuksuz iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimleri sonrası haftalarca aç, susuz ve uykusuz geçeler geçiren buna rağmen ödün vermeyen tüm partili yoldaşlarıma teşekkür ederim. Sandık görevlilerimizin, okul sorumlularımızın görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerini biliyorum. Bu konuda sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Teşekkür belgelerini hak eden üyelerin yanı sıra İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Ardıç ve CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Zeki Görer'in de katıldığı törende teşekkür belgeleri hak sahiplerine tek tek dağıtıldı. Sandık görevlileri ve okul sorumluları İlçe Başkanı Murat Poyraz ve İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Ardıç’a teşekkür etti.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku