• Diğer

Sultangazi

Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmete Açıldı

Sultangazi İlçesi 1. Cebeci Mahallesi Cebeci Caddesinde hizmete açılan Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Belediye Başkanı Cahit Altunay tarafından hizmete açıldı.

Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmete Açıldı

Okunma: 2152

13 Mayıs 2018 09:09
-A

+A

Dualarla açılışı gerçekleştirilen Ağız ve diş sağlığı Polikliniğinin açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Akçay, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, spor ve iş dünyasının önemli isimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.Açılış töreninde konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, şunları söyledi. “Sultangazi ilçemiz her geçen gün yeni açılışlarla daha da güzelleşiyor. 9 yıl önce birkaç sağlık merkezinden başka bir şeyi olmayan ilçemiz çok şükür bugün İstanbul’un en önemli ilçeleriyle yarışacak duruma ulaşmıştır. 600 yataklı devlet hastanemize Haseki hastanesi taşınacak. Bu hastanemiz sadece kendisi buraya gelmeyecek hastalarını, hasta yakınlarını buraya taşıyacak. En son teknoloji cihazlarıyla donatılacak hastane günde binlerce vatandaşa hizmet verecek. Üniversitelerimiz bitme aşamasında bu Eylül ve Ekim ayında öğrenci kayıtları başlıyor. Biz göreve geldiğimizde ne demiştik eğitimle anılan bir sultangazi, sağlıkla anılan bir sultangazi olacağız demiştik. Bakın dediklerimizi harfi harfine gerçekleştiriyoruz. Cebeci caddesinin prestij cadde yapılma çalışması bazı sıkıntıları beraberinde getirdi. Ben inanıyorum ki tamamen bittiğinde vatandaş bize dua edecek. Ben bu mekanın ilçemize hayırlar getirmesini diliyor. İş yeri sahiplerine bol kazançlar sağlamasını temenni ediyorum” dedi.


 
 
Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkilisi Diş Hekimi Sinan Kahraman, yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Merkezimiz genç dinamik ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşın da hizmet verecek biçimde kurumsal alt yapının yanı sıra  en yeni teknoloji, tıbbi techizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır. Merkezimiz; ender bulunan modern cihazlarla donatılmış çocuk, yaşlı, engelli  gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir.

Kurumsal olarak benimsenmiş güler yüzlü sevecen idare anlayışıyla disiplinli kalite hizmet politikasıyla gelişen teknolojiyi takip ederek gelecek hastalarına en iyi en kaliteli tedavi hizmetini verebilmek kurumumuzun yegane amacıdır. Hedefimiz bu amaç doğrultusunda büyümek ve hizmet ağımızı genişletmektir. Bugün bizi yalnız bırakmayan değerli Belediye Başkanımıza, siyasi parti temsilcilerine ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.


 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku