• Diğer

Sultangazi

Cahit Altunay, Malatya Kamıştaşları Ziyaret Etti

Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı, AK Parti İstanbul Avrupa Yakası seçim koordinatör yardımcısı Cahit Altunay, Malatya İli Battalgazi İlçesi Kamıştaşlar Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Cahit Altunay, Malatya Kamıştaşları Ziyaret Etti

Okunma: 1531

17 Haziran 2019 08:46
-A

+A

Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı, AK Parti İstanbul Avrupa Yakası seçim koordinatör yardımcısı Cahit Altunay’a Edirne İli İpsala İlçesi bir önceki dönem belediye başkanı Mehmet Kerman, Malatya İli Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Kalay, MASTÖP Gençlik Kolları Başkanı Aykut Salih Arıkboğa, Bir önceki dönem AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yunus Akkuzu, eşlik ederken, Malatya İli Battalgazi İlçesi Kamıştaşlar Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Gencer ve dernek üyeleri hazır bulundu.

AK Parti İstanbul Avrupa Yakası seçim koordinatör yardımcısı Cahit Altunay, Partisinin İstanbul’a yaptığı hizmetleri anlatarak Kamıştaşlardan destek istedi. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın Millet aşığı bir insan, Türkiye aşığı bir insan olduğunu vurguladı. Yıldırım’ın 17 yıldır ülkede çok büyük hizmetlerde bulunduğunun altını çizerek “Binali Yıldırım demek tecrübe demektir, Binali Yıldırım demek, proje demektir, İstanbul’un böyle bir başkana, İstanbul’un böyle bir lidere, İstanbul’un yarım kalan projelerini tamamlaması için böyle bir tecrübeye ihtiyacı var. 23 Haziran’da laf değil, iş konuşacak, laf üstüne laf yapanlar değil, taş üstüne taş koyanların kazanmasını istiyoruz.

23 Haziran seçimlerinde Binali Yıldırım’ın kazanacağına inandığını kaydeden Altunay, 1994 yılından beri Gönül belediyeciliğinde bizleri hep birinci yaptınız. Bizde milletimizin yüzünü hep ak ettik. Bundan sonrada leke sürdürmeden ak ettirmeye devam edeceğiz. 23 Haziran’da inşallah hep birlikte sizlerin gücünü sandıklara yansıtacağınıza inanıyorum. İnşallah yeni bir demokrasi zaferini hep beraber kutlayacağız” dedi.

 
 

Sık sık alkışlarla konuşması kesilen Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı, AK Parti İstanbul Avrupa Yakası seçim koordinatör yardımcısı Cahit Altunay’ı Kamıştaşlar bağrına bastı. Kamıştaşlardan aldığı enerji Altunay ve beraberindekileri mutlu etti.

Malatya İli Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder’de yaptığı konuşmada AK Parti olarak İstanbul’a ayrı bir önem verdiklerini söyleyerek İstanbul’u kazanmak Türkiye’yi kazanmak anlamına geliyor” dedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünde de gözünde de İstanbul’un yeri, önemi ayrı. Biz AK Parti olarak İstanbul’a her zaman ayrı bir önem verdik. 25 Yıl önce gönül belediyeciliğin temellerini atarak başlattığımız İstanbul’u nereden nereye getirdiğimizin ispatı ortadadır. İstanbul’un sokakları çöpten, kokudan geçilmediği bir durumdayken, bugün dünya başkentine aday bir mega kent oldu” dedi.

Konuşmaların ardından soru cevap bölümüne geçildi. Kamıştaşlar 23 Haziran seçimleri ile ilgili kafalarına takılan soruları Altunay’a sorarak soru işaretlerini giderdi.

 
 


 

 


 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku