• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, Tapu Sorununu Çözeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Gazi Mahallesi’nde tapu sorununun çözümünde yapacakları çalışmayı anlattı.

Bozkurt, Tapu Sorununu Çözeceğiz

Okunma: 1286

21 Mart 2019 09:00
-A

+A

Bozkurt, bir yandan yaklaşan yerel yönetim seçimleri öncesi çalışmalar, diğer yandan Belediye Başkanlığını kazanması halinde yapacağı çalışmalar için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 31 Mart’ta yapılacak yerel yönetim seçimlerin ülkenin ve İstanbul ve Sultangazi’nin geleceği açısından önemli olduğunun vurgusunu her toplantıda dile getiren Bozkurt, Merkezi Gazi Mahallesinde bulunan Sivas İli Ulaş İlçesi Çavdar Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde yapılan toplantıda vatandaşa neden CHP’ye oy vermeleri gerektiğini de anlatıyor. Yapılan halk toplantısında gündem Su havzasında bulunan yerler ve tapu sorunuydu. Sultangazi Belediyesi’ni almaları halinde köklü çözümler getireceklerinin sözünü veren Bozkurt, “ Sorunun çözümü için gerekli adımları zaman kaybetmeden atacağız” dedi.


 
Yoğun bir vatandaş topluluğunun katıldığı toplantıya CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Gazi Mahallesi Muhtarı aynı zamanda CHP Meclis üyesi adayı Nevzat Altun, Gazi Mahallesi Birim Başkanı İlhan Şahin, Çavdarlılar Dernek Başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.


 
Yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda bölgede en çok talep edilen tapu ile ilgili çalışmaları aktaran Bozkurt, “Önceliğimiz tapu meselesi. Yapacağımız çalışmaların genel hatlarını ortaya koyan sizlerle birlikte bu sorunu el birliği ile çözeceğiz. Gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile gerekse Bakanlıklar nezdinde bu sorunu mutlaka çözeceğiz” dedi.
  

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku